פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 31

אשכול: מחקר מילות מפתח בעברית-כדאיות

שלום ושאלה-

אני מתכנן כרגע אתר אינטרנט. בכל עמוד אמורות להיות 1-3 מלים שהן נושא הדף שיופיעו בכ-5% מהטקסט ולכן אני עושה כרגע מחקר מילות מפתח בתחום זה.

נתקלתי במצב בו, כצפוי, ישנם מספר ביטויי חיפוש נפוצים ולכן, עם זאת שמחפשים אותן הרבה, התחרות עליהן גדולה, ולעומתם ביטויי חיפוש פחות נפוצים שאותם יהיה לי קל יותר לקדם ועם זאת מחפשים אותם הרבה פחות.

אוכל לקבל כללי אצבע ו/או הפניות שיעזרו לי בשקלול הזה- כיצד לבחור את המלים הנכונות?

תודה רבה ושבוע טוב

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

איך מדדת את רמת התחרותיות?
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

בכלי מילות המפתח של גוגל

מכור לפורום YSeo אינו מוערך במערכת הפורומים

האם המילים שבה נפח החיפוש קטן יביאו לך אחוז המרה גבוה? במידה וכן , אין דבר חכם יותר מאשר לקדם אותן בתור התחלה. לאחר מכן , שיש לך כבר תנועה וכן הכנסה או כל דבר אחד שאתה מצפה מהאתר הזה , לך על המילים הגדולות.

משתמש כבד אורי.א אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי YSeo

האם המילים שבה נפח החיפוש קטן יביאו לך אחוז המרה גבוה? במידה וכן , אין דבר חכם יותר מאשר לקדם אותן בתור התחלה. לאחר מכן , שיש לך כבר תנועה וכן הכנסה או כל דבר אחד שאתה מצפה מהאתר הזה , לך על המילים הגדולות.

מסכים!
    יועץ קידום אתרים - http://oriaseo.com
    שלטי בית יצחק - www.t-y-m.com
    מקורטק- שעון נוכחות , בקרות כניסה - www.makortech.co.il

ציטוט פורסם במקור על ידי סייקי ריב
    בכלי מילות המפתח של גוגל
    זהו מידע על רמת התחרותיות במודעות הממומנות. מדוע נראה לך שזה מידע שימושי על רמת התחרותיות של ביטויי שאלה חלופיים בתוצאות האורגניות?
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

שאלה שרציתי לשאול,תודה.

היכן כדאי לחפש?

משתמש מתמיד midrd111 אינו מוערך במערכת הפורומים

היכן כדאי לחפש?

אם יש בממומנים תחרות אז גם באורגני יש תחרות עד כמה היא גדולה אתה יכול להעריך

בזה שתיקח את התוצאה הראשונה בתוצאות ותבצע חיפוש על הדומיין נניח :

DOMAUN.CO.IL ותראה כמה תוצאות יצאו אם 100 התחרות לא רצינית ואם 10,000 התחרות יותר רצינית, ותעבור לבדיקת המקום השני וכן הלאה.

אבל בימים אלו גם אתר חדש ללא הרבה קישורים יכול להופיע בדף הראשון, יש הטוענים כי איכות הקישורים הנכנסים היא הגורם כלומר אם תקבל קישור מאתר אחד שגוגל ואלוהים יודעים מי הוא תוכל ליהיהות בדף הראשון גם במילים תחרותיות ביותר, לכן אל תפחד מתחרותיות תקדם ולך תדע מה יהיה או שיקח יותר זמן או שבקלילות, בהצלחה

ציטוט פורסם במקור על ידי midrd111
    אם יש בממומנים תחרות אז גם באורגני יש תחרות...
    הנחה שגויה.

עד כמה היא גדולה אתה יכול להעריך בזה שתיקח את התוצאה הראשונה בתוצאות ותבצע חיפוש על הדומיין נניח: DOMAIN.CO.IL ותראה כמה תוצאות יצאו אם 100 התחרות לא רצינית ואם 10,000 התחרות יותר רצינית, ותעבור לבדיקת המקום השני וכן הלאה...
    גם שיטה זו לא מאפשרת להעריך את רמת התחרותיות היחסית של ביטויי חיפוש חלופיים.

הוכחה: נניח שהאתר של סייקי ריב נמצא כבר במקום 11 בתוצאות החיפוש של גוגל בשביל מספר רב של ביטויי חיפוש חילופיים והיעד הוא להגיע בינתיים למקום 10 בשביל אותם ביטויי חיפוש שמבטיחים נפח תעבורה משביע רצון. אלא שאילוצי תקציב מחייבים את סייקי ריב לבחור קודם את ביטויי החיפוש שעבורם התחרותיות יותר נמוכה.

רמת התחרותיות היחסית עבור אתר שבמקום 11 נקבעת על ידי פער ציוני הרלוונטיות שבינו לבין הציון של האתר שבמקום 10 - ביטוי חיפוש פחות תחרותי הוא זה שעבורו הפער יותר קטן ולכן (בהנחה שכל שאר התנאים זהים) דרושים פחות משאבים כדי לסגור את הפער ולעלות במיקום. כל זה נכון גם אם האתר הוא במקום 12 ויעדו הוא להשיג את מקום 10, מקום 13 וכו'.

אינני רואה בנתוני התחרותיות על מודעות Adwords, וגם לא בנתונים הנאספים באמצעות השיטה השניה עליה המלצת כל רמז אודות פער ציוני הרלוונטיות עבור ביטויי חיפוש חלופיים, שלא לדבר על איזשהוא ערך מספרי שהוא יחסי לפער ציוני הרלוונטיות, ולכן אין בה כל שימוש.

אפשר פשוט לראות דפים נצפים בגוגל על המילה שאתה מחפש אומנם זה לא הכי מדוייק אבל נותן לך הערכה מסויימת, כמות הדפים הנצפים הם בעצם המתחרים שלך..
    כדי לבדוק אם התחרות גם קשה אתה בודק זאת כאשר אתה הולך לדף ה-8 או ה-9 ואתה רואה עדיין תוצאות שזה דף הבית של האתר סימן גם שהתחרות קשה כמו לדוגמה במילים בניית אתרים וקידום אתרים..

ציטוט פורסם במקור על ידי yakir
    אפשר פשוט לראות דפים נצפים בגוגל על המילה שאתה מחפש אומנם זה לא הכי מדוייק אבל נותן לך הערכה מסויימת, כמות הדפים הנצפים הם בעצם המתחרים שלך..כדי לבדוק אם התחרות גם קשה אתה בודק זאת כאשר אתה הולך לדף ה-8 או ה-9 ואתה רואה עדיין תוצאות שזה דף הבית של האתר סימן גם שהתחרות קשה כמו לדוגמה במילים בניית אתרים וקידום אתרים..
    מה זה דפים נצפים בגוגל? ואיך זה נותן מידע כמותי שהוא ביחס כלשהו לפער ציוני הרלוונטיות שבין מיקום האתר למיקום היעד בביוטויי שאלה חלופיים?

אני מתכוון לזה שעם אתה רושם מילה בגוגל לדוגמה בגוגל co.il מצד שמאל יש לך תוצאות מתוך, אלו בעצם המתחרים שלך..
    אלה מה זה בעצם תוצאות מתוך??
    יכול להיות שאני טועה וזאת לא השערה נכונה..
    אשמח לתשובה עמנואל ידידי..

ציטוט פורסם במקור על ידי עמנואל
    אם יש בממומנים תחרות אז גם באורגני יש תחרות...
    הנחה שגויה.
    עד כמה היא גדולה אתה יכול להעריך בזה שתיקח את התוצאה הראשונה בתוצאות ותבצע חיפוש על הדומיין נניח: DOMAIN.CO.IL ותראה כמה תוצאות יצאו אם 100 התחרות לא רצינית ואם 10,000 התחרות יותר רצינית, ותעבור לבדיקת המקום השני וכן הלאה...
    גם שיטה זו לא מאפשרת להעריך את רמת התחרותיות היחסית של ביטויי חיפוש חלופיים.

הוכחה: נניח שהאתר של סייקי ריב נמצא כבר במקום 11 בתוצאות החיפוש של גוגל בשביל מספר רב של ביטויי חיפוש חילופיים והיעד הוא להגיע בינתיים למקום 10 בשביל אותם ביטויי חיפוש שמבטיחים נפח תעבורה משביע רצון. אלא שאילוצי תקציב מחייבים את סייקי ריב לבחור קודם את ביטויי החיפוש שעבורם התחרותיות יותר נמוכה.

רמת התחרותיות היחסית עבור אתר שבמקום 11 נקבעת על ידי פער ציוני הרלוונטיות שבינו לבין הציון של האתר שבמקום 10 - ביטוי חיפוש פחות תחרותי הוא זה שעבורו הפער יותר קטן ולכן (בהנחה שכל שאר התנאים זהים) דרושים פחות משאבים כדי לסגור את הפער ולעלות במיקום. כל זה נכון גם אם האתר הוא במקום 12 ויעדו הוא להשיג את מקום 10, מקום 13 וכו'.

אינני רואה בנתוני התחרותיות על מודעות Adwords, וגם לא בנתונים הנאספים באמצעות השיטה השניה עליה המלצת כל רמז אודות פער ציוני הרלוונטיות עבור ביטויי חיפוש חלופיים, שלא לדבר על איזשהוא ערך מספרי שהוא יחסי לפער ציוני הרלוונטיות, ולכן אין בה כל שימוש.

אז אם אפשר איך אתה בודק ??

אולי מזווית אחרת,

עדיין לא הבנתי מה כן לעשות כדי לגשת לעניין מתוך תובנות לוגיות.

האם יש למישהו case study של מחקר מלות מפתח שהוכיח את עצמו ושהוא מעוניין לשתף בו? תודה מראש.

שלום ושאלה-

אני מתכנן כרגע אתר אינטרנט. בכל עמוד אמורות להיות 1-3 מלים שהן נושא הדף שיופיעו בכ-5% מהטקסט ולכן אני עושה כרגע מחקר מילות מפתח בתחום זה.

נתקלתי במצב בו, כצפוי, ישנם מספר ביטויי חיפוש נפוצים ולכן, עם זאת שמחפשים אותן הרבה, התחרות עליהן גדולה, ולעומתם ביטויי חיפוש פחות נפוצים שאותם יהיה לי קל יותר לקדם ועם זאת מחפשים אותם הרבה פחות.

אוכל לקבל כללי אצבע ו/או הפניות שיעזרו לי בשקלול הזה- כיצד לבחור את המלים הנכונות?

תודה רבה ושבוע טוב

תחקור את המילים סבבה ותקדם איפה שיש ביקוש רב לנושא האתר ללא כל קשר לתחרותיות,

להעריך תחרותיות זה כמו שהצעתי לך אבל זה הערכה גסה ביותר מפני שאין לנו דרך

לדעת מה המרחק בין מקום ראשון לשני וכן הלאה.

כשאתה נכנס לזירה התחרותית תכנס בבטחון ואל תחשוש מהמתחרים, ראה דוגמת המאמן

של ריאל מדריד פוטר מפני שאמר שאי אפשר בכושר הנוחכי לנצח את ברצלונה

אז תעלה למגרש במטרה לנצח ולא משנה מי מולך !!!

ציטוט פורסם במקור על ידי yakir
    אני מתכוון לזה שעם אתה רושם מילה בגוגל לדוגמה בגוגל co.il מצד שמאל יש לך תוצאות מתוך, אלו בעצם המתחרים שלך..אלה מה זה בעצם תוצאות מתוך??יכול להיות שאני טועה וזאת לא השערה נכונה..אשמח לתשובה עמנואל ידידי..
    המספרים האלה הם מספר תוצאות החיפוש לאותו ביטוי חיפוש ובמילים אחרות, מספר דפי האינטרנט שגוגל אינדקס ושציון הרלוונטיות שלהם לאותו ביטוי חיפוש גבוה מ-0.

מספר תוצאות החיפוש לכל ביטוי הוא בדרך כלל עצום כי הוא כולל המוני דפים שהרלוונטיות שלהם קרובה לאפס אבל הם מופיעים בתוצאות החיפוש משום שלמשל המילה הראשונה של ביטוי החיפוש מופיע בפסקה אחת בהקשר אחד, המילה השנייה של ביטוי החיפוש מופיעה בפסקה אחרת בהקשר שני, אבל שתי המילים לא מופיעות יחד בשום מקום.

ומשום כך, כאשר אתה מגיש לגוגל את הדף שלך, שבו אותו ביטוי חיפוש (מבחינתך זהו ביטוי מפתח) מופיע בהדגשה בתגי המיטא, בטקסט ובקישורים, אתה לא מתחיל מסוף התור וכל המוני הדפים האלה לא מתחרים בך בכלל.

תודה רבה לכולכם על העזרה, אני מפשיל השרוולים וניגש למלאכה...

אולי מזווית אחרת, עדיין לא הבנתי מה כן לעשות כדי לגשת לעניין מתוך תובנות לוגיות. האם יש למישהו case study של מחקר מלות מפתח שהוכיח את עצמו ושהוא מעוניין לשתף בו? תודה מראש.
    כפי שהראתי קודם במצב הקיצוני שתיארתי, כאשר אתה במקום 11 עבור ביטויי שאלה שונים ואתה רוצה להשיג את מקום 10 עבור ביטוי השאלה ש"רמת התחרותיות שלו הכי נמוכה", הבעיה המעשית שלך היא לגלות את ביטוי החיפוש שעבורו פער ציוני הרלוונטיות שבינך לבין הדף שבמקום 10 הוא הנמוך ביותר.

אין כל קשר בין הפופולריות של ביטוי החיפוש (נפח התעבורה שלו בגוגל) לבין פער ציוני הרלוונטיות. הרי יתכן שדווקא בביטוי הכי פופולרי פער הציונים הוא עכשיו נקודה אחת בלבד, בעוד שבכל הביטויים האחרים הפער הוא בסדר גודל של אלפי נקודות. והסיבה היא שהדף שבמקום 11 איבד ציון בהדרגה למרות ששמר על מקומו.

מי שמודד את ציוני הרלוונטיות הוא מנוע החיפוש. אבל הוא גם זה שמסתיר את המידע הזה ממך. אין כאן בעיה של תובנות לוגיות אלא של מחסור במידע. זאת המצוקה העיקרית של מקדמי האתרים.

אז מה אתה עושה כדי לגשת לקידום בצורה הטובה ביותר (ביחס לחוסר המידע)?

אז מה אתה עושה כדי לגשת לקידום בצורה הטובה ביותר (ביחס לחוסר המידע)?
    אני קודם כל מאמץ גישה סופר-ביקורתית (שעליה מבקרים אותי לא מעט בפורום הזה) כלפי עצמי ונמנע מלפנטז שאני יודע משהו מאותם 95% שגוגל לא מרשה לי לדעת. כאשר הראש חופשי מפנטזיות מתגלים מדי פעם פתרונות חלקיים (אולי אפילו לבעית מדידת רמת התחרותיות).

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון