פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 20

אשכול: אחוז לחיצה על עמוד ראשון

מכור לפורום YSeo אינו מוערך במערכת הפורומים

מהו אחוז הלחיצה אותו מקבלים לפי דעתכם עשרת המקומות הראשונים בגוגל?

לדוגמא: יש מילת חיפוש שבה נפח החיפוש החודשי המדויק הוא 6000.

כמה לחיצות לפי דעתכם יקבל המקום הראשון ?

תודה

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

400
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

400 לחיצות מתוך 6000 אפשריות?

האם מיקום אחר בעמוד הראשון הוא יותר אופטימלי?

אין מיקום יותר טוב.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

אז איך אתה מסביר את ההערכה הנמוכה שנתת?

באם אני מחפש מוצר ספיציפי מסוים , לא הגיוני שאני גם אלחץ על האתר שמציג תוצאות רלוונטיות לי? (במקרה שלנו אין יותר רלוונטי ממקום ראשון)

תלוי אתה מדבר על תוצאות אורגניות הוא PPC ?

ציטוט פורסם במקור על ידי YSeo
    אז איך אתה מסביר את ההערכה הנמוכה שנתת?באם אני מחפש מוצר ספיציפי מסוים , לא הגיוני שאני גם אלחץ על האתר שמציג תוצאות רלוונטיות לי? (במקרה שלנו אין יותר רלוונטי ממקום ראשון)
    מספר החיפושים המדווח על ידי גוגל עבור ביטוי חיפוש נתון כולל בדרך כלל אחוז גבוה מאד של חיפושי סרק (כמה שהביטוי יותר מבוקש ותחרותי האחוז יותר גבוה). את פירוט טיפוסי חיפושי הסרק הצגתי בשרשורים קודמים.

יהלום:
    אני מדבר על תוצאות אורגניות . ידוע שPPC נמוך משמעותית.

עמנואל:
    אני לאו דווקא מדבר על ביטוי תחרותי כללי . הביטוי יכול להיות גם מאוד ספציפי כמו שאמרתי , כמו מוצר מסויים לקנייה.

דבר נוסף: האם יש הבדל לפי דעתך בין השוק הישראלי לעולמי בעניין הזה של הלחיצות?

תודה

ביטויים בעברית מקבלים כמובן הרבה פחות חיפושי סרק מאשר ביטויים באנגלית. הנחתי שאתה מדבר על ביטוי בעברית שיש לו 6,000 חיפושים בגוגל לחודש. זה מספר לא קטן שעלול למשוך הרבה חיפושי סרק.

כמה חיפושי סרק אתה עשית בחודש נובמבר, ידנית ובאמצעות אוטומט לבירור מיקום?

בטוח שאחוז מאוד גבוה מתוך החיפוש הוא חיפוש סרק.
    שאלה שבידיוק שאלתי את עצמי בזמן האחרון,היא האם מישהו
    באמת בדק את זה לעומק (בטוח מישהו חקר את זה ברשת ממש לעומק)
    אם מקום רביעי-שלישי טוב יותר או פחות ממקום 1.
    אני די בטוח שיש בזה משהו,כי אני רואה עכשיו פחות תנועה למילה מסוימת
    כשהיא במקום 1 מאשר כשהיא במקומות נמוכים מעט יותר.

אני אישית מבצע הרבה חיפושי סרק , אבל על מילים שמוכרות לכל קהל יעד , כמו לדוגמא "מכונית".

אבל אני מדבר על מוצר מאוד ספיציפי , כמו לדוגמא "XYZRFFA" (דוגמא) שבו קהל היעד שמחפש אותו הוא דיי ייחודי ויש לו סיבה דיי טובה לחפש אותו ( לאו דווקא בשביל אינפורמציה כזאת או אחרת , אלא לשם קנייה)

מה אתה אומר במקרה כזה , כמה הקלקות מתוך 6000?

חיפוש לבירור מידע איננו חיפוש סרק. חיפוש לבירור המקום של הדף שלי או הדף של המתחרה הוא כן חיפוש סרק.

ציטוט פורסם במקור על ידי עמנואל
    400

עמנואל, תוכל להסביר על סמך מה התשובה החד משמעית שלך?

זה נכון לכל שאילתה? גם לגבי ביטויים של שאילתות בשם האתר? "וואלה" או "Ynet" לדוגמא?
    זה נכון לגבי כל title וכל Description?

לדעתי ומניסיוני זה תלוי בהרבה גורמים ובראשם הביטוי שמחפשים ודרך ההצגה של האתר.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

ציטוט פורסם במקור על ידי אלדד
    ...לדעתי ומניסיוני זה תלוי בהרבה גורמים ובראשם הביטוי שמחפשים ודרך ההצגה של האתר.
    ודאי שזה תלוי בהרבה גורמים וביניהם מידת האטרקטיביות של תגי הכותרת והתיאור, המצאות ביטוי המפתח המודגשת בכתובת הדף, יחס השואלים החוזרים מתוך סך השואלים את הביטוי בגוגל באותו חודש, יחס השואלים שכבר נכנסו לתוצאה הזו מתוך השואלים ומספר שאלות הסרק. המספר 400 מתוך 6,000 משקף את ההתרשמות שלי על סמך ניסיון ממושך של תצפיות, אך מבלי שערכתי מחקר ממש.

ולכן עשיתי לי הרגל לא להתייחס כלל למספר המוצג על ידי גוגל (ולחפש מה יש להפחית ממנו) אלא לחשב את היחס בין נפח החיפוש לביטוי המבוקש לנפח החיפוש עבור ביטוי פופולרי שעבורו יש לי דף במקום הראשון, ולהכפיל את היחס שבין שני המספרים במספר הכניסות הידוע לדף הזה שמקורן בחיפוש הביטוי המדוייק שעבורו הוא במקום הראשון. בדרך זו אני משיג קירוב משביע רצון. על השיטה הזו המלצתי פה לא פעם.

ציטוט פורסם במקור על ידי עמנואל
    ...לדעתי ומניסיוני זה תלוי בהרבה גורמים ובראשם הביטוי שמחפשים ודרך ההצגה של האתר.
    ודאי שזה תלוי בהרבה גורמים וביניהם מידת האטרקטיביות של תגי הכותרת והתיאור, המצאות ביטוי המפתח המודגשת בכתובת הדף, יחס השואלים החוזרים מתוך סך השואלים את הביטוי בגוגל באותו חודש, יחס השואלים שכבר נכנסו לתוצאה הזו מתוך השואלים ומספר שאלות הסרק. המספר 400 מתוך 6,000 משקף את ההתרשמות שלי על סמך ניסיון ממושך של תצפיות, אך מבלי שערכתי מחקר ממש.

ולכן עשיתי לי הרגל לא להתייחס כלל למספר המוצג על ידי גוגל (ולחפש מה יש להפחית ממנו) אלא לחשב את היחס בין נפח החיפוש לביטוי המבוקש לנפח החיפוש עבור ביטוי פופולרי שעבורו יש לי דף במקום הראשון, ולהכפיל את היחס שבין שני המספרים במספר הכניסות הידוע לדף הזה שמקורן בחיפוש הביטוי המדוייק שעבורו הוא במקום הראשון. בדרך זו אני משיג קירוב משביע רצון. על השיטה הזו המלצתי פה לא פעם.
    עכשיו נרגעתי .
    זו תשובה יותר אחראית.
    לא שאני מסכים עם הערכה כללית של 7% בקירוב ועם הערכות כלליות באופן כללי.
    זהו קידום אתרים, ייעוץ, ליווי וניהול פרוייקטים.
    טרפיקר טכנולוגיות בע"מ.
    אינדקס

משתמש מתמיד Tomim אינו מוערך במערכת הפורומים

אם כבר מדברים על בדיקות סרק, אולי אנחנו בתור מקדמי אתרים צריכים להתחיל לבדוק תוצאות רק בדף הPreview של גוגל?
    ככל שיותר מקדמי אתרים יתרגלו להשתמש בצורה הזאת, ההערכה של גוגל תהיה יותר מדיוקת.

משיח וגאולה - כל מה שרצית לדעת.

ציטוט פורסם במקור על ידי Tomim
    אם כבר מדברים על בדיקות סרק, אולי אנחנו בתור מקדמי אתרים צריכים להתחיל לבדוק תוצאות רק בדף ה-Preview של גוגל? ככל שיותר מקדמי אתרים יתרגלו להשתמש בצורה הזאת, ההערכה של גוגל תהיה יותר מדיוקת.
    מספר חיפושי הסרק בגוגל העולמי באמצעות אוטומטים לבירור מיקום ולבירור מיקום ותכונות אתרי המתחרים הוא עצום.

עכשיו נרגעתי. זו תשובה יותר אחראית. לא שאני מסכים עם הערכה כללית של 7% בקירוב ועם הערכות כלליות באופן כללי.
    לא ברור לי מה האלטרנטיבה שבאמצעותה אפשר לחשב יותר טוב כמה מבקרים יהיו לי כאשר אהיה במקום הראשון. התשובות הניתנות בדרך כלל הן בלחץ הלקוחות ומהוות אינטרפרטציה של הנתונים עם הרבה מאד wishful thinking.

משתמש כבד אביגיל אינו מוערך במערכת הפורומים

עמנואל כנראה העריך היטב.

הנה נתונים של אחד האתרים שלי, מהחודש האחרון:

עמוד במקום ראשון בגוגל בביטוי שמחופש 33 אלף פעם בחודש (לפי גוגל טולס), קיבל 2,500 כניסות מהביטוי.

ציטוט פורסם במקור על ידי YSeo
    400 לחיצות מתוך 6000 אפשריות?

האם מיקום אחר בעמוד הראשון הוא יותר אופטימלי?

בחדש שעבר בדקתי מילה שלפי גוגל נפח החיפוש שלה 2,500 מילים.

האתר היה ראשון וקבל 150 כניסות מהמילה הזאת(זאת לפי הסטטיסטיקה של האתר ואני מקווה שזה מדוייק).

במשך כל החדש היו מעל המקום הראשון 3 ממומנים שלפי דעתי קבלו לפחות כפול לחיצות.

לכן השאלה קשורה לביקוש המילה וכן , האם יש או אין ממומנים(וכמה לאותה מילת חיפוש?)

לעומת זאת במילה עם נפח חיפוש של פי 3 קבלתי תוצאה דומה , וזאת כנראה מפני שהמילה כללית וגם מפני שהTITLE לא משך את הגולשים.

המסקנה שלי שלא ניתן לקבוע אחוזים או מספרים מפני שזה תלוי במספר פרמטרים.

+ הגב לאשכול זה