פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2
מציג תוצאות 21 עד 38 מתוך סך הכל של 38

אשכול: תאוריית עמנואל

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

ציטוט פורסם במקור על ידי רפאל

ציטוט פורסם במקור על ידי עמנואל
    האם יש לך שיטה עדיפה?
    האם לא עדיף ליבדוק מיקום הדף המקשר עבור ביטוי החיפוש? ככל שהוא ממוקם גבוה יותר, ערך הקישור ממנו עבור הביטוי הנל גבוה יותר.
    נושא הדיון הוא עם מי לעשות קישור ולא הערכת איכותו של קישור שכבר נעשה.

מיקום הדף המקשר איננו בהכרח קנה מידה חד-משמעי למידת הרלוונטיות המועברת דרך הקישור. אפשר בהחלט לפסוק שאם אתה במקום 2 וציון הרלוונטיות שלך עבור הביטוי הזה גבוה ביותר, אז קישור מהדף שבמקום 1 יעביר מקסימום רלוונטיות.

אבל מה אם אתה במקום 9,999 וציון הרלוונטיות שלך נמוך מאד? האם עדיין קישור מהדף שבמקום 1 יעביר לך מקסימום רלוונטיות? הרי רלוונטיות היא בסופו של דבר רלוונטיות הדף המקשר אל הדף המקושר, ובמקרה זה הרלוונטיות של הדף המקושר לאותו הביטוי היא הרבה יותר נמוכה.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

משתמש כבד אורי.א אינו מוערך במערכת הפורומים

נושא הדיון הוא עם מי לעשות קישור ולא הערכת איכותו של קישור שכבר נעשה.
    על כך אני מדבר.

אבל מה אם אתה במקום 9,999 וציון הרלוונטיות שלך נמוך מאד? האם עדיין קישור מהדף שבמקום 1 יעביר לך מקסימום רלוונטיות?

הרי רלוונטיות היא בסופו של דבר רלוונטיות הדף המקשר אל הדף המקושר, ובמקרה זה הרלוונטיות של הדף המקושר לאותו הביטוי היא הרבה יותר נמוכה.
    אני דוקא חושב שעבור כל ביטוי שאני ארצה לקדם, הקישור הטוב ביותר יהיה מהאתר שבמקום הראשון עבור ביטוי זה, וללא קשר למיקום שלי.
    נניח אני במקום 9999 עבור ביטוי "ביטוח רכב", מטרתי היא לשפר את מיקומי עבור ביטוי זה ואני ארצה לקבל קישור מהאתר שהוא הסמכות הגבוהה ביותר עבור הביטוי, כלומר, הביטוי במקום הראשון.
    יועץ קידום אתרים - http://oriaseo.com
    שלטי בית יצחק - www.t-y-m.com
    מקורטק- שעון נוכחות , בקרות כניסה - www.makortech.co.il

אני דוקא חושב שעבור כל ביטוי שאני ארצה לקדם, הקישור הטוב ביותר יהיה מהאתר שבמקום הראשון עבור ביטוי זה, וללא קשר למיקום שלי.נניח אני במקום 9999 עבור ביטוי "ביטוח רכב", מטרתי היא לשפר את מיקומי עבור ביטוי זה ואני ארצה לקבל קישור מהאתר שהוא הסמכות הגבוהה ביותר עבור הביטוי, כלומר, הביטוי במקום הראשון.
    אתה מאמין אם כן שגוגל מחוייב משום מה לספק את המטרות שלך יותר ממה שהוא מחוייב לרלוונטיות האוביקטיבית.

הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

אני דוקא חושב שעבור כל ביטוי שאני ארצה לקדם, הקישור הטוב ביותר יהיה מהאתר שבמקום הראשון עבור ביטוי זה, וללא קשר למיקום שלי.נניח אני במקום 9999 עבור ביטוי "ביטוח רכב", מטרתי היא לשפר את מיקומי עבור ביטוי זה ואני ארצה לקבל קישור מהאתר שהוא הסמכות הגבוהה ביותר עבור הביטוי, כלומר, הביטוי במקום הראשון.
    אתה מאמין אם כן שגוגל מחוייב לספק את המטרות שלך יותר ממה שהוא מחוייב לרלוונטיות האוביקטיבית.

ממש לא. הוא מחויב להציג את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבור ביטוח רכב.
    אם האתר שלי קיבל המלצה (קישור) מהאתר שבמקום הראשון הרי שהוא קיבל את ההמלצה מהאתר המשמעותי ביותר עבור ביטוי זה. ולכן קישור כזה יתן לי את מירב הניקוד.

גם אני החזקתי בדעה הזו הרבה זמן אבל לאחרונה התחלתי לפקפק בה. אחת מן הסיבות היא שדרך הקישור החד-צדדי מהדף שבמקום הראשון עבור הביטוי ביטוח רכב זורמת רלוונטיות עבור מספר רב מאד של ביטויים, וביניהם ביטוח, רכב ועוד הרבה ביטויים בעלי שתיים, שלוש ויותר מילים. טקסט העוגן נותן תוספת ערך רלוונטיות לחלק מהביטויים האלה אבל לא מסנן את האחרים.

אם נסלק את ההעדפה הזו ונוציא קישור נקודתי בגודל של פיקסל אחד (אפס טקסט עוגן ונניח גם אפס מילות מפתח בכתובת הדף המקושר) נוכל לעשות (בעקרון, לא כל כך למעשה) רשימת מלאי של הביטויים השונים שעבורם הדף המקשר מעניק רלוונטיות לדף המקושר. אבל עדיין לא הוכחנו בזה שתכונות הדף המקושר אינן מטות את ערך הרלוונטיות המועבר עבור כל ביטוי.

לצורך זה נוציא קישור בעל טקסט עוגן ביטוח רכב אל דף ללא תגי מיטא שיש בו רק תמונה. הדף המקושר יקבל ציון רלוונטיות כלשהו עבור הביטוי הזה. ועכשיו נוסיף לדף המקושר תג כותרת ביטוח רכב. האם ציון הרלוונטיות של הדף המקושר ישאר זהה או יעלה מדרגה נוספת?

לדעתך הוא ישאר זהה. לדעתי זה תלוי באיך שגוגל בחרו להגדיר את הרלוונטיות המועברת דרך קישור. ויש בהחלט אפשרות שההגדרה היא במושגים של רלוונטיות הדדית גם אם הקישור הוא חד-צדדי.

הערותי באדום:

גם אני החזקתי בדעה הזו הרבה זמן אבל לאחרונה התחלתי לפקפק בה. אחת מן הסיבות היא שדרך הקישור החד-צדדי מהדף שבמקום הראשון עבור הביטוי ביטוח רכב זורמת רלוונטיות עבור מספר רב מאד של ביטויים, וביניהם ביטוח, רכב ועוד הרבה ביטויים בעלי שתיים, שלוש ויותר מילים. טקסט העוגן נותן תוספת ערך רלוונטיות לחלק מהביטויים האלה אבל לא מסנן את האחרים.
    מסכים, אבל לא מצליח להבין את הקשר...

אם נסלק את ההעדפה הזו ונוציא קישור נקודתי בגודל של פיקסל אחד (אפס טקסט עוגן ונניח גם אפס מילות מפתח בכתובת הדף המקושר) נוכל לעשות (בעקרון, לא כל כך למעשה) רשימת מלאי של הביטויים השונים שעבורם הדף המקשר מעניק רלוונטיות לדף המקושר. אבל עדיין לא הוכחנו בזה שתכונות הדף המקושר אינן מטות את ערך הרלוונטיות המועבר עבור כל ביטוי.
    מסכים...
    לצורך זה נוציא קישור בעל טקסט עוגן ביטוח רכב אל דף ללא תגי מיטא שיש בו רק תמונה. הדף המקושר יקבל ציון רלוונטיות כלשהו עבור הביטוי הזה. ועכשיו נוסיף לדף המקושר תג כותרת ביטוח רכב. האם ציון הרלוונטיות של הדף המקושר ישאר זהה או יעלה מדרגה נוספת?
    בוודאי שיעלה! אולי אתה מתכוון לשאול: האם תוספת הציון המועברת תעלה?
    לדעתך הוא ישאר זהה. לדעתי זה תלוי באיך שגוגל בחרו להגדיר את הרלוונטיות המועברת דרך קישור. ויש בהחלט אפשרות שההגדרה היא במושגים של רלוונטיות הדדית גם אם הקישור הוא חד-צדדי.

בוודאי שיעלה! אולי אתה מתכוון לשאול: האם תוספת הציון המועברת תעלה?
    אתה צודק. טעות שלי. אכן התכוונתי לשאול אם תוספת הציון המועברת אל הדף המקושר תעלה מדרגה נוספת.

אחרי מחשבה נוספת הגעתי למסקנה שניתן להכריע בסוגיה הזו רק באמצאות ניסוי מתוכנן ומבוקר היטב. תוצאת הניסוי תהיה או קפיצה אחת בלבד משום מקום אל מקום כלשהו בתוצאות החיפוש או הקפיצה הזאת וקפיצה נוספת במיקום. היא תהיה לפיכך תוצאת ניסוי במונחים של הסתברות שאחת הברירות יותר נכונה מהשניה. שתי הברירות הן כזכור:

1. התוספות לציוני הרלוונטיות של הדף המקושר בגין קישור נתון נקבעות על ידי תכונות הדף המקשר בלבד (ומשתנות עם שינויים בתכונות אלו).

2. התוספות לציוני הרלוונטיות של הדף המקושר בגין קישור נתון נקבעות גם על ידי תכונות הדף המקושר (ומשתנות גם עם שינויים בתכונות אלו).

על פי השערה זו (מס' 2) אם דף שנמצא במקום 1 בתוצאות בתוצאות החיפוש עבור הביטוי ביטוח רכב יצור קישור אל הדף הנמצא במקום 2 הוא יגרום לו לתוספת לציון הרלוונטיות שלו עבור הביטוי ביטוח רכב שהיא הרבה יותר גדולה מאשר אם היה יוצר קישור אל הדף שבמקום 9,999.

שימו לב שאני מתעלם כאן מהתוספות לציוני הרלוונטיות בגין PR של הדף המקשר ותכונות אחרות שגם עשויות להשפיע.

בעיני השאלה היותר משמעותית היא אחרת:
    בהנחה ואני מקדם אתר עבור הביטוי ביטוח רכב, האם הטענה הבאה נכונה:
    האתר הטוב ביותר לקבל ממנו קישור הוא האתר במקום הראשון עבור ביטוי זה, בעדיפות שניה האתר במקום השני וכן הלאה.
    לדעתי אין זהות חד ערכית בין שאלה זו לשאלה שאתה העלית.

בעיני השאלה היותר משמעותית היא אחרת:בהנחה ואני מקדם אתר עבור הביטוי ביטוח רכב, האם הטענה הבאה נכונה:האתר הטוב ביותר לקבל ממנו קישור הוא האתר במקום הראשון עבור ביטוי זה, בעדיפות שניה האתר במקום השני וכן הלאה.לדעתי אין זהות חד ערכית בין שאלה זו לשאלה שאתה העלית.
    אני חושב שעניתי. גוגל לא יודע וגם לא איכפת לו איזה ביטוי אתה מקדם - האם אלה שני הביטויים הנפרדים "ביטוח" ו"רכב" או הביטוי המחבר את שניהם ל"ביטוח רכב", או הביטוי "ביטוח רכב חובה" (גם אם לא הוספת את המילה "חובה" לטקסט העוגן אבל היא נמצאת בדף המקשר). דרך קישור יחיד זורמת תוספת רלוונטיות עבור מספר גדול מאד של ביטויים, עם מידה מסויימת של דגש על חלק מהם על ידי טקסט העוגן ואמצעים אחרים.

לדעתי אי אפשר לספק תשובה a priori שמבוססת על עקרונות המחייבים כל מנוע חיפוש. לגוגל היה לכן חופש להכריע בין עקרון אחד (זה המתואר על ידך לעיל, שהוא גם יותר פשוט מבחינה חישובית וגם יותר מתאים לאינטואיציה) לבין עיקרון אחר (רלוונטיות זה רלוונטיות אל הדף המקושר ולכן תלויה גם בתכונותיו של הדף המקושר).

רק באמצעות ניסוי ערוך כהלכה ניתן לגלות בהסתברות טובה באיזה עיקרון גוגל אכן בחר.

תוכן תגובה זו נמחק על ידי כי הוא היה שגוי. אני מחפש דרך להבחין בצורה ניסויית בין התוספת לציון הרלוונטיות של הדף המקושר (שהיה חסר תוכן בתחילת הניסוי) בזכות הוספת הכותרת לבין התוספת האפשרית בגין הרלוונטיות של הדף המקושר לדף המקשר.

הרי רלוונטיות היא בסופו של דבר רלוונטיות הדף המקשר אל הדף המקושר, ובמקרה זה הרלוונטיות של הדף המקושר לאותו הביטוי היא הרבה יותר נמוכה.אני דוקא חושב שעבור כל ביטוי שאני ארצה לקדם, הקישור הטוב ביותר יהיה מהאתר שבמקום הראשון עבור ביטוי זה, וללא קשר למיקום שלי.
    נניח אני במקום 9999 עבור ביטוי "ביטוח רכב", מטרתי היא לשפר את מיקומי עבור ביטוי זה ואני ארצה לקבל קישור מהאתר שהוא הסמכות הגבוהה ביותר עבור הביטוי, כלומר, הביטוי במקום הראשון.

אני טוען שאתם שוכחים משתנה מאד חשוב במשוואה: מיקום הקישור בדף המקשר

אני גם טוען כי קישור מדף הבית של בנק דיסקונט/הפועלים וכ"ו יעשה את העבודה

אותו דבר. מה אתם אומרים?

ציטוט פורסם במקור על ידי אופירפ
    אני טוען שאתם שוכחים משתנה מאד חשוב במשוואה: מיקום הקישור בדף המקשר. אני גם טוען כי קישור מדף הבית של בנק דיסקונט/הפועלים וכ"ו יעשה את העבודה. אותו דבר. מה אתם אומרים?
    אם אתה מתכוון לשאלה של מיקומו של הקישור בתוך הדף (בתוך הטקסט, בתחתית הדף וכו') אז התעלמתי מזה בכוונה כי זה דיון אחר. אם אתה מתכוון, כמו בתגובה הקודמת שלך שלא הספקתי לענות עליה, למיקומו של הדף המקשר בתוך דפי תוצאות החיפוש לביטויי המפתח שלו, אז אני אומר שלא, ושאם המודל שהצגת היה באמת מוטמע באלגוריתם של גוגל אז הדף של גוגל ועוד כמה אחרים היו צריכים להמצא בתוצאות החיפוש העליונות עבור כל ביטוי חיפוש שהוא! ולא זה המצב, במיוחד משום שגוגל דואגים שרלוונטיות תמדד במונחים לשוניים ויהיה לה קדימות גם על פני ציון ה-PR.

במודל שהצגתי בתחילת השרשור הזה ייחסתי לרלוונטיות התוכן של הדף המקשר לתוכן של הדף המקושר ערך של עד 700 נקודות ול-PR ערך נמוך מאד. מאחר ומרבית הקישורים הם מלאכותיים הם מעבירים רק PR, וה-PR הזה מוסיף משהו לכל אחד מציוני הרלוונטיות האפשריים של הדף המקושר. במודל שלי, אם לדף המקשר ציון PR שבין 0 ל-4 אני מהמר על האפשרות שהתוספת לכל אחד מציוני הרלוונטיות של הדף המקושר היא אפסית.

כאשר אתה מדבר על "מיקום הדף המקשר" אתה לא מבחין בין ציוני הרלוונטיות השונים מאד שיש לדף הנמצא במקום הראשון בשביל ביטוי כמו travel europe לבין הדף הנמצא במקום הראשון בשביל ביטוי כמו a priori arguments for reductionism. אתה גם לא מבחין ב-PR השונה שיכול להיות לכל אחד מהדפים - ה-PR של דף הראשון יכול להיות 9 ושל השני 1 - והערך שהם מעניקים לציוני הרלוונטיות של דפים המקושרים אליהם הוא בהתאם.

ה-PR הוא גלוי במידה מסויימת (אפילו סרגל גוגל מציג רק על איזה מדרגה הדף נמצא אבל לא את ערך ה-PR שלו בתוך המדרגה, וגם איננו יודעים מהו בסיס הלוגריתם של הסולם). לעומת זאת ציוני הרלוונטיות חסויים וכל מה שאנחנו יודעים זה שתוצאות החיפוש מסודרות על פי הסדר היורד של ציוני הרלוונטיות (עם חריגות מסויימות מדי פעם). ולכן איננו יודעים גם כמה רלוונטיות הדפים שהזכרתי מעבירים דרך הקישורים היוצאים מהם. אנחנו יכולים להניח בדרך כלל, שמחמת התחרות החריפה, בדף הראשון עבור travel europe הושקעה עבודת קידום רבה מאד והציון שלו בשמיים ולא כך הדבר במקרה של הדף השני.

טוב, לקוח של בנק הפועלים חיפש בגוגל את הבנק שלו. רשם בנקים מתוך הנחה שגוגל מסדר את החיפושים על רלוונטיות. לצערו לא מצא. לא יכול להיות שניוז1 רלוונטי יותר מהבנקים עבור ביטוי חיפוש בנקים.

אני יוסיף לך עוד קושייה. אתר מספר 1 מקום ראשון תחת הביטוי חשמלאי, אתר 2 מקום 20 תחת אותו ביטוי. אתר 1 מקשר מהתפריט הראשי לאתר 2.

מול

קישור לאתר 2 מדף הבית אתר משרד המשפטים

מי לדעתך יקדם את אתר 2 מהר יותר לראש העמוד

אגב עמנואל, אני מתחיל לפקפק בתורת הרלוונטיות שלך ואני אסביר מדוע והאתר לאתר מחשבה רבה. לצורך הדיון אתר הבית של חברה בשם אופיר מערכות תקשורת ( דימיוני ) אשר בבעלותה פטנט יחודי ביותר היחידי בעולם ליצור מים מסלע!!!!! פלוני אלמוני חיפש בגוגל יצור מיים מסלע בתוצאות החיפוש חברת אופיר מערכות תקשורת היחידה בעולם אשר מסוגלת לייצר זאת ומכך הרלוונטית ביותר לחיפוש זה מופיעה בעמוד השלישי בתוצאה הרביעית. כל זה קורה כי חברת אופיר... באתר הבית רשמה בטייטל אופיר מערכות תקשורת ולא הקדישה שום כלום לקידום. אני די בטוח שאתה עכשיו חושב " וכאן הטעות של אופיר ובגלל זה היא לא שם " אבל אני טוען שגוגל בבסיסו לא יכול להתחשב אך ורק בקידום מקצועי זה או אחר, אני גם טוען שזה לא כך. לכן ויכול להיות שאני טועה, בסך הכל קטונתי ואינני מבין הרבה בתורת הקידום רלוונטיות האתר לנושא החיפוש פחות משמעותית ממאמצי הקידום !!!!! אתר מקודם היטב יכול במצבים מסויימים להופיע במקומות שלא רלוונטים לגביו לחלוטין.

משתמש מתמיד erez053 אינו מוערך במערכת הפורומים

אחרי מחשבה נוספת הגעתי למסקנה שניתן להכריע בסוגיה הזו רק באמצאות ניסוי מתוכנן ומבוקר היטב

הניסוי לא יתרחש מעצמו. איך אפשר ליישם כזה דבר בכלל ?

(אולי בהמשך למה שכתבתי לך בה"פ)

טוב, לקוח של בנק הפועלים חיפש בגוגל את הבנק שלו. רשם בנקים מתוך הנחה שגוגל מסדר את החיפושים על רלוונטיות. לצערו לא מצא. לא יכול להיות שניוז1 רלוונטי יותר מהבנקים עבור ביטוי חיפוש בנקים.
    אופיר, הרלוונטיות שאני מדבר עליה איננה הרלוונטיות האידאלית של תשובה של אדם נבון לשאלה של אדם נבון, אלא הרלוונטיות המעשית הנמדדת ומוגשת על ידי מנוע חיפוש, שהוא כפוף לאילוצים החלים על כל אוטומט (אלגוריתם רלוונטיות) הפועל בתחום הזה.

מה עוד שהאוטומט הזה מכוון למצבי פשרה כדי להתנגד במידת האפשר, ובאופן שהולך ומחמיר עם הזמן, למניפולציה חיצונית של התוצאות (על ידי מקדמי אתרים) המרחיק אותו עוד יותר מהאפשרות של הפקת תוצאות רלוונטיות אידאליות.

ולכן האתר של ניוז1 רלוונטי ביותר לביטוי השאלה [בנקים] על פי הקריטריונים המאד משוכללים של אלגוריתם הרלוונטיות המעשית של גוגל.

אני יוסיף לך עוד קושייה. אתר מספר 1 מקום ראשון תחת הביטוי חשמלאי, אתר 2 מקום 20 תחת אותו ביטוי. אתר 1 מקשר מהתפריט הראשי לאתר 2

מול

קישור לאתר 2 מדף הבית אתר משרד המשפטים

מי לדעתך יקדם את אתר 2 מהר יותר לראש העמוד
    מאחר וקישור הוא פעולה חד-פעמית פחות או יותר אני מעדיף להחליף את הביטוי "מי יקדם מהר יותר לראש העמוד" בביטוי יותר מדוייק - איזה משני הקישורים יצור תוספת ציון רלוונטיות יותר גבוהה לדף (אתר) מס' 2 עבור ביטוי השאלה [חשמלאי].

לשאלה הזו אין תשובה כי לא יכולים להיות ידועים לנו הערכים של כמעט שום פרמטר המשתתף במשחק - ציוני הרלוונטיות של שלושת הדפים, ה-PR המדוייק (ולא רק המדרגה) שלהם, התרומה של ציוני הרלוונטיות לתוספת ציון הרלוונטיות של הדף המקושר, התרומה של ה-PR, אם יש או אין איזשהו TR, האם לדף הבית של משרד המשפטים יש ציון רלוונטיות גבוה מ-0 לביטוי השאלה [חשמלאי] והשאלה שהבאתי לתוך הדיון הזה - האם הרלוונטיות של דף 2 תורמת לתוספת הציון שהוא מקבל או שהיא נקבעת כולה על ידי רלוונטיות הדף המקשר.

הרי דווקא בגלל זה אני נזקק למודל לניהול עבודת יצירת הקישורים. ועל פי המודל הזה, אם הרלוונטיות של דף הבית של משרד המשפטים לביטוי [חשמלאי] היא 0 הקישור מעביר רק PR במקרה הטוב וגם זה רק במקרה שה-PR שלו 5 ומעלה. דרך תוספת ה-PR ציון הרלוונטיות המשוקלל של דף 2 יגדל קצת.

לעומת זאת, דף 1 יכול להוסיף עד 701 נקודות (+ משהו על ה-PR אם הוא גבוה) לציון הרלוונטיות של דף 2. 701 זה לא מכל דף שנמצא במקום 1 אל דף אחר שנמצא תחתיו בתוצאות החיפוש לאותו ביטוי - אלא רק מדף שלו עצמו יש ציון רלוונטיות גבוה במיוחד, ויתכן שלדף 1 יש ציון נמוך במיוחד ולכן הוא מעביר הרבה פחות מ-701 נקודות, אולי רק נקודות ספורות ואז התרומה של דף משרד המשפטים יכולה להיות גבוהה ממנו.

אם הייתי נאלץ לבחור רק באחד מבין שני הקישורים, וללא כל מידע נוסף, הייתי מהמר על קישור מדף 1 מתוך הנחה שציון הרלוונטיות שלו ילך ויגדל ולכן גם ערך הקישור ילך ויגדל יותר מפונציאל הגידול של קישור מדף משרד המשפטים.

עימנואל - אני תומך בביטוי " מי יקדם אותו לראש העמוד מהר יותר " מהסיבה הפשוטה שזאת המטרה!!!! אין ערך לרלוונטיות גבוהה אם האתר לא מקודם. אני גם טוען שיכול להיותר ( בהמון זהירות אני רושם ) שמה שרלוונטי לנו בני האדם מכיוון שאנו פועלים בהגיון לא רלוונטי לרובוט. אני טוען שוב בזהירות שבגלל כל נושא הקידום גוגל עובד הפוך על הפוך מה שהגיוני לך עמנואל לא רלוונטי לגוגל ומה שלא הגיוני לך מאד רלוונטי והדוגמא של משרד המשפטים הינה קלאסית. קישור מדף בית של משרד המשפטים שגוגל יודע ומבין שהאתר הינו בעל חשיבות עצומה לכל אתר שהוא אמורה להעביר רלוונטיות כל כך גבוה שאין צורך בשום דבר אחר נוסף. אני טוען שבתאוריה שלך שקישורים בין אתרים באותו נושא הם הרלוונטים ביותר עלולה לגרום לרובוט של גוגל להסתובב סביב עצמו בלופ תמידי ללא יכולת למצוא אתרים אחרים. הרי בסופו של יום במדינת ישראל יש סוף לאתרים בנושא חשמלאי והאחרון מקשר בד"כ לראשון ומה אז? בכל מקרה עמנואל קבל זאת כעובדה, אתה אחד האנשים היותר מעניינים שנתקלתי בהם, אני ממש מחכה לתחילת העבודה איתך

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 2 ראשוןראשון 1 2