פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: מאפייני קידום מערכת ניהול תוכן

משתמש כבד mach77 אינו מוערך במערכת הפורומים

שנה טובה לכולם.

השאלה שלי היא, אילו כלים \ מאפיינים הייתם רוצים במערכת האתר שלכם, בנוגע לקידום או בכלל.

כלומר מעבר לדפי תוכן, מאפייני מטא נפרדים, קוד תקני, עיצוב מתחלף, מה עוד היה חשוב שיהיה לכם ?

משתמש מתמיד מייק אינו מוערך במערכת הפורומים

titles שנקבעות בצורה אוטומטית בהתאם לשם התמונה / מוצר.

זה יכול לחסוך המון זמן למנהל האתר.

שם של דף במערכת תוכן נקבע לפי TITLE, יש אפשרות להזין URL ALIAS ולא נקבע אוטומטית לפי כל פרמטר אחר, המשכיות קוד בין ה LEADING טקסט לבין הטקסט שלאחריו, WYSWYG מינימליסטי בלי לפתוח DIV כל שניה וחצי... אלוהים ישמור עבדתי עכשיו על מערכת והיו לי משהו כמו 50-60 "השגות" כאלו לגביה, הרבה מהם מתחום הקידום...
    כל אחד וצרכיו אני משער (מערכת תוכן צריכה להיות CUSTOM MADE לפי צרכי האתר אין בזה ספק).

משתמש מתמיד Z-E-M-E-R אינו מוערך במערכת הפורומים

1.תגים
    2.טייטלים שנקבעים אוטומטית אך ניתן לשינוי ידנית
    3.קוד תקני
    4.מודול של הךחפת קישורים (מתי העליתי אותו, לאן , מה הובטח בתמורה)
    5.תיאור (דיסקריפשן) נוח
    6.תבניות ניתנות לשינוי בקלות - כרגע במערכות תוכן נורא קשה ליצור תבנית (צריך ידע בphp וכל מיני) הייתי רוצה שיהיה בונה תבניות כמו שיש לוורדפרס (לא בא עם הוורדפרס אלא בנפרד)
    7.רכיב פורום ותגובות חובה
    8.רכיב שנותן אפשרות לשאוב חומר מאתרים אחרים ומאפשר לערוך אותם (כמו דנידין שיש לוורדפרס)
    9. אפשרות למספר רב של תת קטגוריות (כרגע גומלה תומך רק במדור-קטגוריה-כתבה) הייתי רוצה לפחות עד 10.
    10.בקשר לעיצוב הייתי רוצה שזה יבוא עם כמה אפשרויות קבועות למודלים (לדוגמא: בתבניות הבסיס שיהיה אופציה לבחור בין מבנה מגזין/בלוג/אתר תדמית).
    11.תמיכה בכמה שפות לאתר אחד.
    12.רכיב גיבוי.

בנוסף אם אתה בונה מערכת לניהול תוכן יש כמה רכיבים שלפי דעתי חשובם במיוחד: לוח יד שנייה,רכיב סקרים,ניהול ניוזלטר, רכיב גלריה (תמונות/וידאו) רכיב ניהול באנרים/אדסנס עם הגבלה של לחיצות מאותו אייפי (יש אדסנס קליקסייף של גומלה) יש עוד הרבה אבל זה בתור התחלה.

ציטוט פורסם במקור על ידי מייק
    titles שנקבעות בצורה אוטומטית בהתאם לשם התמונה / מוצר.

זה יכול לחסוך המון זמן למנהל האתר.

לא הבנתי בידיוק למה אתה מתכוון..

הכוונה שאם יש לך חנות וירטואלית אז בעמוד של מוצר מסוים גם הכותרת תהיה אוטומטית על שם אותו מוצר? (כותרת הדף).

משתמש מתמיד Z-E-M-E-R אינו מוערך במערכת הפורומים

כן זה מה שהוא התכוון

אבל הוא מדבר על מערכת שמוסיפים רכיבים ובהתאם לכך היא מוסיפה אפשרויות...
    לא בטוח שמערכת מודלים עדיפה על אחת שנבנתה לענות על צורך מסויים.

iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

+ הגב לאשכול זה