פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 7 מתוך סך הכל של 7

אשכול: יחס של גוגל ואחרים לתג SPAN

שאלה שלי כזאת,

אם אני משתמש בתג SPAN על מנת לבנות מילה באתר שכל אות שלה בצבע אחר. האם גוגל ומנועי חיפוש אחרים יודעם לקרוא את זה כמילה אחת או שיש בעיה עם זה ? אולי יש דרך אחרת ויעילה יותר לעשות את האפקט הזה ?
    לכל אחד יש דף בית באינטרנט, כזה שמרכז קישורים הכי טובים וגם מבזקי חדשות בזמן אמת.

יש בו גם מדור פנאי ובידור עם הורדות לסלולרי כמו רינגטונים, שומרי מסך ואייקונים

יש קוד JS של זה
    השתמשתי בזה פעם, תחפש

ציטוט פורסם במקור על ידי unknown
    יש קוד JS של זה
    השתמשתי בזה פעם, תחפש
    הוא שואל לגבי גוגל,
    נראה לך שגוגל יזהה קוד JS?
    גגות - טופ גג - אמן גגות. מומחים בבנית ארגזי רוח, פירוק אסבסט, מרזבים, בניית גגות רעפים וגגות אחרים.

זה לדעתי ממש מוכער לעשות אפקט כזה... אחרת עדיף כבר תמונה (ולה לתת alt), אבל אם החלטת לעשות, זה לדעתי יתקבל על ידי המנועים כמילה אחת (הם דיי התקדמו בעניין הזה).
    iBlog בניית אתרים
    בלוג העוסק בבניית: קידוד אתרים, תכנות אתרים, עיצוב אתרים, מבנה האתר, צד לקוח וכדומה.
    בין היתר ניתן גם למצוא מאמרים על דברים נוספים הקשורים לנושאי המחשב והאינטרנט המגוונים.

ציטוט פורסם במקור על ידי safi
    ציטוט פורסם במקור על ידי unknown
    יש קוד JS של זה
    השתמשתי בזה פעם, תחפש
    הוא שואל לגבי גוגל,
    נראה לך שגוגל יזהה קוד JS?
    כנראה שלא הבנת את כוונתי
    הוא שאל אם יש דרך אחרת (ללא ספאנים) לצבוע אות בנפרד
    אז הסברתי לו שיש סקריפט ב- JS
    שאתה רק עושה
    קוד:
    <span>מילת קידום</span>
    וזה צובע

הדרך הזאת של unknown נשמעת טוב מאוד, אך לא ברור לי, איך משתלב כאן JS. אולי אתה מתכוון לקובץ CSS מיוחד ?
    לכל אחד יש דף בית באינטרנט, כזה שמרכז קישורים הכי טובים וגם מבזקי חדשות בזמן אמת.

יש בו גם מדור פנאי ובידור עם הורדות לסלולרי כמו רינגטונים, שומרי מסך ואייקונים

לא
    זה סקריפט של JavaScript
    אולי אני אחפש אותו אח"כ

+ הגב לאשכול זה