פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך סך הכל של 14

אשכול: שוב YBAY והשטויות שלהם- חשוב לקרוא!

האם YBAY ממשיכים עם השטויות שלהם?
    האם YBAY מצאו שיטה חדשה לרמות את הלקוחות שלהן?
    האם מצאו שיטה להסוות את פרצופם האמיתי בפני אלו שכבר מודעים ומכירים את מרכולתם?

אז ככה, לפני ימים ספורים התקשרה לאחד הלקוחות שלי בחורה בשם סימה והציגה עצמה כעובדת של חברת וואלה! הלקוח (למזלו כמובן) הפנה אותה אליי, זאת לאחר שציינתי בפניו והדגשתי שכל הפונה אליו לפרסום\שיווק\קידום שייפנה אותו אליי.

סימה כמובן יצרה עימי קשר והסבירה לי שתמורת כ- 500 ש"ח לחודש בית העסק יופיע במילת מפתח X כאשר שאלתי אותה פרטים לעומק, מספר חיפושים, המבוצעים, אם יש לה סטטיסטיקות של הקלקות, CTR משהו, ציינה שאין מולה כרגע, מכיוון שמיהרתי, ביקשתי ממנה לשלוח לי הכל בצורה מסודרת במייל.

היום לאחר מספר ימים שראיתי ששום דבר לא מגיע, התקשרתי לוואלה והופתעתי לגלות שאין בכלל בחורה כזו בוואלה, ורק אדם אחד מתעסק בפירסום בבאנרים בתוצאות החיפוש.

הבחורה הציעה לי באנר ב-500 ש"ח חודשי, למשך לשנה, על באנר ב- KW עם 5 כניסות ביום מהמקום הראשון בגוגל(!!!) דהיינו 6000 ש"ח על 1825 כניסות בשנה (בהנחה שיש להם אותם כמות כניסות של המקום הראשון בגוגל).
    הבחורה הציגה עצמה ללא בושה כעובדת וואלה, בעוד שמדובר כנראה על חבילה של שטחי פרסום שהם קנו מוואלה.
    ממש ברגעים אלו (תוך כדי הכתיבה) אני נזכר שלפני כשבועיים התקשרה אליי נציגה אשר הציגה עצמה כעובדת YBAY, אז כמובן ביקשתי ממנה שתסלח לי אך איני מעוניין לעבוד עימם.

הפעם לטעמי לקחו את הונאת השקרים והמחירים שלהם צעד אחד קדימה, אני מפציר בכם להודיע באופן גורף לכלל הלקוחות שלכם שלא ייפלו בפח הזה, חבל, פשוט חבל.

אני אפילו לא מדבר על זה שסימה הציגה את זה "כקידום אתרים בתוצאות החיפוש"
    נ.ב.- נציגת וואלה עימה דיברתי, גם הציגה את הבאנרים האלו כ"קידום אתרים בתוצאות החיפוש", גם לאחר שציינתי בפניה שאני מקדם אתרים, ושהיא משתמשת במונח מטעה, היא התעקשה על ההגדרה הזו ואמרה משהו בסגנון: "זה תוצאות החיפוש, אתה מופיע ראשון, אז קידמתי אתר בתוצאות החיפוש".

נמאס פשוט נמאס מהשרלטנים. בסוף אני אאגור מספיק אנרגיות כדי להקליט את הרמאים בשוק הזה, ואחד אחד לאמנון לוי, חחח- מישהו מוכן לעזור?
    Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

חח אני בפנים

לא מכיר את החברה אבל שמעתי עליה רק רע

Go Get 'em

משתמש מתמיד lamadrich אינו מוערך במערכת הפורומים

כבר יש הקלטה מסתובבת באינטרנט של שיחה כזאת, או לפחות דומה, עם נתונים מופרכים. גם כאן בפורום.

כן שמעתי אותה פעמיים (9-10 דק', משהו כזה) בהקלטה לא זכור לי שהלקוח שואל את הבחורה האם האתר יקודם במנועי החיפוש, זו הנציגה שאומרת שם קידום וקידום, וזה יכול להיות סתם אי הבנה בסיסית של איש מכירות, בוא נגיד שדווקא על ההקלטה הזו ניתן לטעון תום לב. (אם אני זוכר נכון את השיחה ואנחנו מדברים על אותה אחת)
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.

משתמש כבד Jonathan אינו מוערך במערכת הפורומים

אני לא מומחה בענייני משפטים אבל אם אני לא טועה חברת וואלה! יכולה לתבוע את חברת YBAY על התחזות (תוך פגיעה בשמה של חברת וואלה!).

אין גבול לחוצפה שלהם על הטעיית לקוחות שלא מבינים דבר באינטרנט והם מנצלים זאת לטובתם כדי לשקר להם ולהרוויח.

זאת פשוט חברה של 90% אנשי שיווק רמאים!!!

אני חושב שאין עילה לתביעה כל עוד אין הוכחה (הקלטה שהם התחזו בשם וואלה)

היא עוד עובדת שם אני זוכר עוד לפני שנה היא היתה משגעת אותי
    אין להם גבול

מטורף איך שאנשים לא מתביישים. אבל אני בטוח שעל כל אחד כמוך שמבין בקידום, נופלים אצלם ברשת עשרות (אני מקווה שזה מסתכם בכך).

בעל עסק ממוצע, שבעצם לא יודע כלום על אתרים, קידום וכד', ששומע הצעה מאתר בשם וואלה, שמבטיח לו X כניסות בחודש יכול בקלות להתפתות.

אני יודע על מישהו ששילם בסביבות 17,000 ש"ח על (תסלחו לי על הביטוי) כלום!!!
    אבל הוא לא וויתר, הוא דרש ודרש והציק עד שקיבל החזר (6,000).

חסרי בושה.

ציטוט פורסם במקור על ידי Jonathan
    אני לא מומחה בענייני משפטים אבל אם אני לא טועה חברת וואלה! יכולה לתבוע את חברת YBAY על התחזות (תוך פגיעה בשמה של חברת וואלה!).
    כן שדיברתי עם נציגת וואלה (לילך- היחידה שאחראית על הבאנרים מעל תוצאות החיפוש) נראה היה שלא כל כך מפריע לה ש- YBAY מציגים עצמם כ- וואלה!, גם אחרי שאמרתי לה שקהילת המקדמים\מפרסמים\אנשי שיווק ברובה סולדת מ- YBAY ולהרבה יש טענות נגדם, היא אמרה לי "אני אעביר את זה הלאה" אבל אני דיי בטוח שאם הייתי מריץ ב- SLOW MOTION הייתי שומע: "תעזוב אותי באמא שלך, אני את שלי עשיתי, מכרתי ל-YBAY חבילה של שטחי פירסום, מה הם עושים עם זה מעניין לי את הגואבוס"

הכי עצוב זה שיש אנשים שאוכלים את זה ומשלמים להם לכן הם ממשיכים, אני שמעתי על כמה שכן עשו את הטעות איתם בגלל חוסר הבנה בתחום.

שרלטנים....

הבעיה היא שיש מספיק שלא ממש מבינים בתחום ומתפתים ל "תהיה ראשון בגוגל, וואלה, מנועי חיפוש וכו'...".

ולכן הם ממשיכים בצורת השיווק השקרית הזו, על כל אחד שמבין קצת ויודע שהם שרלטנים, יש אני מניח 50 שלא ממש מבינים ושומעים שמות כמו וואלה וכו' וחושבים שאלו גופים אמינים ובוחרים להתקשר מולם.

היזהרו...
    מתנפחים ומתקנים מתנפחים מזמינים מ - קופצים רוקדים

מפלי שוקולד לאירועים

עו"ד בראש העין

מוטי הלוואי וזה היה 1/50 אני מעריך שהרבה פחות באמת מבינים, אל תשכח שהתחום די חדש ועוד בעולם האינטרנט שנכנסים אליו דרך מחשבים (אתה יודע כמה אנשים הופכים לפוביים ששומעים מחשבים ואינטרנט, אז עוד לדעת מה זה SEO).
    להערכתי אחד למאה אולי מבין את התרמית שלהם, הכרתי בוני אתרים מקצועיים שלא ידעו להגדיר לי מה זה SEO.

משתמש חסום seo Junior אינו מוערך במערכת הפורומים

חברות שנותנות שירותים כאלה, פוגעות באמינות ובמוניטין של כל מקדמי האתרים.

נסו לשכנע נפגעי ybay או דפי זהב לקדם את האתר שלהם. הם איבדו אמון במושג קידום אתרים.

ציטוט פורסם במקור על ידי seo Junior

חברות שנותנות שירותים כאלה, פוגעות באמינות ובמוניטין של כל מקדמי האתרים.

נסו לשכנע נפגעי ybay או דפי זהב לקדם את האתר שלהם. הם איבדו אמון במושג קידום אתרים.
    אני יודע זה מה שמעצבן אותי, גם אנשי SEO שאין להם תקציבי תפעול\שיווק של חברות כמו הנ"ל נפגעים ומפסידים עבודה, וגם חברות ועסקים קטנים, שאין באפשרותם להעסיק איש שיווק מקצועי שיודע (אני מקווה) מה זה קידום אתרים, נופלים בפח ומתאכזבים מהתמורה לכספם. הם נפגעים 3 פעמים, משלמים כסף, מפסידים שיווק יעיל יותר ותמורה טובה יותר, ומתרחקים לתמיד מהמדיה השיווקית מס' 1 בעולם.

+ הגב לאשכול זה

תגיות עבור נושא זה