פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: פותח דלתות לסטטיסטיקה שלי

ביום שישי בלילה לפני השינה בדקתי את הסטטיסטיקות של האתרים שלי ולהפתעתי גיליתי עליה של מאות אחוזים באחד האתרים (www.driving-in-usa.com ) וכל זה בכמה דקות. לאחר בדיקה התגלתה התעלומה. ביום שישי שודרה התוכנית 1 נגד מאה עם אברי גלעד ואחת השאלות היתה לאיזה כיון פונה האגודל בתמרור עצור. לאחר השאלה ולפני התשובה התוכנית יצאה לפרסומות. מתברר שמאות אנשים משועממים זינקו לגוגל והקישו את הביטוי תמרור עצור. נחשו מי נמצא במקום הראשון בביטוי זה (אם כי הכונה אצלי היא לתמרור עצור אמריקאי כך שכולם התאכזבו מהאתר).

כמו שאמרתי סתם קוריוז

לילה טוב.

קוריוז נחמד.
    לא בשביל לבאס אותך, רק בשביל שתדע.
    - האתר מופיע אצלי מקום שביעי (גוגל ישראל) במונח "תמרור עצור" או במונח "דלתות".
    - מודעות שירות הוצגו לי בעמוד שנכנסתי אליו בעמוד הבית מודעות רגילות.
    - יש סברה שאומרת שכניסה ויציאה מהירה אחורה- back של גולשים רבים פוגעת בקידום האתר.

הייתי מוסיף מודעות יחידת קישור 728 X 15 בפס הכחול התחתון כשצבע הרקע הוא הכחול וצבע הכתב הוא לבן.
    כמה כניסות קיבלת בזמן התוכנית? ניחוש שלי בסביבות ה-700 .

פורום ג'יפים 4-4 - אם אתה חובב רכבי שטח, ג'יפים וטיולי שטח תוכל למצוא מסלולים רבים בפורום מסלולי טיולי ג'יפים

אין כמו במבה!

תודה במבה

כשמחפשים תמרור עצור הדבר הראשון שמופיע הן תמונות של תמרורים. אחד מהם מהאתר שלי

גוגל מתקשה למצוא מודעות רלונטיות לתוכן האתר בעברית. האתר לא מכניס הרבה כסף אני שומר אותו מסיבות הסטוריות. זה האתר הראשון שיצרתי.

אני חושב שזה יותר מסברה אבל מה אני יכול לעשות. את רוב הכניסות אני מקבל מהמונח "ארצות הברית" שם אני שלישי או רביעי (משתנה).

אני אחשוב על הכנסת קישורים נוספים כמו גם שינוי כללי של האתר. אבל כמו שאמרתי גוגל מתקשה למצוא מודעות רלונטיות.

קצת פחות מ700 יותר לכיון 500 אבל בטווח של בערך 5 דקות. הלואי כל יום כל היום.

משעשע ומעניין שעלית על זה.

קוריוז מעניין.

צריך לבדוק אם יש מצב לשיתופי פעולה עם אברי

+ הגב לאשכול זה