פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 14 מתוך סך הכל של 14

אשכול: התנהגות לא ברורה של גוגל

בעמוד מסויים הוספתי מספר משפטים ובכך העלתי את הריכוז של מילת מפתח מסויימת מ - 0.5% ל 2% . ציפיתי לעלות מספר מקומות באותה מילה. אבל...כתוצאה עפתי 2 דפים אחורה בתוצאות. איך אפשר להסביר התנהגות כזאת של גוגל ? יש לציין שזה השינוי היחיד שנעשה בעמוד, כמובן שמספר הלינקים הנכנסים גם כן לא השתנה.
    לכל אחד יש דף בית באינטרנט, כזה שמרכז קישורים הכי טובים וגם מבזקי חדשות בזמן אמת.

יש בו גם מדור פנאי ובידור עם הורדות לסלולרי כמו רינגטונים, שומרי מסך ואייקונים

אולי העמודים שמתחרים בך עשו שינויים?

מדובר במילת מפתח פופולרית למדי, אבל העמוד הנ"ל שמר פחות או יותר על יציבות לאורך תקופה ארוכה, כך שלא סביר שדווקא בכמה ימים שבוצע שינוי אצלי, עוד 20 אתרים עשו שינויים.
    לכל אחד יש דף בית באינטרנט, כזה שמרכז קישורים הכי טובים וגם מבזקי חדשות בזמן אמת.

ריקוד גוגל. אף אחד עוד לא פיצח את זה. מצד שני.. תעדכן אותנו עוד שבוע עם אותו דבר.
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

ציטוט פורסם במקור על ידי AmirS
    ריקוד גוגל. אף אחד עוד לא פיצח את זה. מצד שני.. תעדכן אותנו עוד שבוע עם אותו דבר.
    אין לאמירה הזאת משמעות ללא תיאור המיקומים של לפחות 30-40 התוצאות הראשונות והשינויים שחלו בהם במהלך החודשיים האחרונים. ומה אם באמת רק הדף שלו נפל 20 מיקומים?
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

אוי... לי זה קרה כמה פעמים וזה מאוד מרגיז בחלק מהמקרים בסוף עליתי וחלק לא.

משתמש "קל" eliran222 אינו מוערך במערכת הפורומים

תמתין קצת כמה ימים אתה תחזור לאן שההית ואליי יותר למעלה מנסיון לי היה גם את אותו סיטואציה וקפצתי כמה מקומות קדימה

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

ציטוט פורסם במקור על ידי eliran222
    תמתין קצת כמה ימים אתה תחזור לאן שההית ואליי יותר למעלה מנסיון לי היה גם את אותו סיטואציה וקפצתי כמה מקומות קדימה
    אתה מוכן להתערב על אלף ש"ח?
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

הכל ספקולציות, אני הייתי מניח שבמידה ולא נעשה שינוי באתרים המתחרים (מה שלא ניתן להניח) ישנן שתי אפשרויות:
    1- גוגל מעקל מחדש את השינוי וכנראה תחזור או תעלה במיקום לאחר שהעיקול ייתייצב (מה שנוכחתי לגלות שקורה, גם אחרים אחרים באתר).

2(ספקולטיבי לחלוטין)- גוגל החליט שאתה מנסה לשחק איתו משחקים אחרת מדוע דף שלא השתנה כל כך הרבה זמן פתאום משנה את ה- DENSITY של מילות המפתח בהם הוא מופיע בתוצאות גבוהות? במידה ויש לך SITEMAP ייתכן ושם מוגדר הדף כלא משתנה ואז זה גם מאשש את המחשבה שאתה מנסה לקדם את הדף ולא באמת לעדכן תוכן. (ותחשבו על זה אוי אוי אוי). אין לי מושג מאיפה בא לי ג'וג'ו פתאום :-)

!! שוב הכל בערבון מוגבל.

יום טוב.

Roy Bashiry - SheerSEO.com CMO, Online SEO Software
    BashrO.co.il- יועץ קידום אתרים, איפיון אתרים ומערכות אינטרנט, בניית אתרים, ניהול פרוייקטים. לעסקים וחברות.
    טיפולי קוסמטיקה: הסרת שיער ופילינג

תודה על הרעיונות,

לגבי ריקודי גוגל, לא היו למילה כמעט ריקודים בזמן האחרון, ולגבי העדכונים, העמוד שלי כן התעדכן פה ושם מדי פעם אבל לא בקטע של תוכן, אלא יותר קוסמטיקה.

אנשים כאן מתארים מצב של ירידה לצורך עליה, האם קיים כזה מצב באמת בגוגל ? מישהו פעם נתקל בזה ?

ציטוט פורסם במקור על ידי vanilla

תודה על הרעיונות,

לגבי ריקודי גוגל, לא היו למילה כמעט ריקודים בזמן האחרון, ולגבי העדכונים, העמוד שלי כן התעדכן פה ושם מדי פעם אבל לא בקטע של תוכן, אלא יותר קוסמטיקה.

אנשים כאן מתארים מצב של ירידה לצורך עליה, האם קיים כזה מצב באמת בגוגל ? מישהו פעם נתקל בזה ?

לדעתי אתה צריך לשאול אחרת

האם יש מקדם שלא נתקל בזה

כמעט בכל אתר שלי שאני עושה בו שינוי התופעה הזאת קוראת

היא מאוד מאוד נפוצה

תמתין ואני מאמין שהתוצאות יהיו טובות

בהצלחה

משתמש מתמיד erez053 אינו מוערך במערכת הפורומים

שאלה לעניין -

האם התערבות כזו של צפיפות המילים לא עלולה לפגוע בטבעיות הדף בעיני גוגל ?

האם עלנו בכלל להימנע מלהסתכל על הצפיפות ?

לדעתי יש בעיתיות בבחינת המשחק הזה, שכן גוגל רואה בזה התערבות לא טבעית.

ציטוט פורסם במקור על ידי vanilla

כמו תמיד אפשר לראות עליות וירידות במיקומים

ירידה לצורך עליה, אני לא מבין את ההגיון בכך(מבחינת גוגל כמובן), אולי ההשערה הזו נובעת מכך שמקדמי אתרים נבהלים כאשר הם יורדים במיקומים ואז הם פועלים במשנה מרץ (לדוגמא השגת קישורים) ואז הם רואים עליה והם קוראים לכך ירידה לצורך עליה.

למישהו יש איזשהו הסבר תאורטי הגיוני למה שתהיה הורדה במיקומים בגוגל לצורך דרוג גבוה יותר לאחר מכן?

זה מדהים אבל ככל שאני עולה במיקומים שאליהם אני מכוון, כך אני מרגיש שאני מבין עוד פחות כיצד עובד גוגל.

עיצה שלי אל תמתין, תן לירידה הזו לדרבן אותך עוד יותר לקדם במשנה מרץ.

ואם תמשיך לרדת אז תצטרך לשקול האם הפעולות שאתה נוקט מביאות אותם אחורה או שהמתחרים שלך פשוט עובדים עוד יותר קשה ולכן אתה צריך להגביר את המאמצים.

החיים קשים

fitness - אני יכול להגיד שבכל האתרים שקידמתי התופעה התרחשה

והסבר שציינת לא תקף לגבי ברגע שזה ירד בכזאת עוצמה פשוט חיכתי

ואחרי כמה ימים חלה ההעליה

באמת שאין לי מושג מה ההיגיון שעומד מאחורי זה אבל אני יודע שזה קורה

ועכשיו כל פעם שאני רואה נפילה כזאת שאני בכלל לא מוצא את האתר אני שמח

+ הגב לאשכול זה