פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 13 מתוך סך הכל של 13

אשכול: בענייני גוגל

אם עושים שינוי משמעותי באתר ולמחרת רואים שינוי בדירוג של מנוע חיפוש גוגל, אבל הגרסה המוטמנת שם עדיין לא השתנתה, האם עלי להסיק שזאת עדיין לא השפעה של אותו שינוי או יתכן שגוגל כבר כן מתייחס לשינוי ? ובאופן כללי כמה ימים אתם מחכים על מנת לראות את ההשפעה של השינויים באתר ?
    לכל אחד יש דף בית באינטרנט, כזה שמרכז קישורים הכי טובים וגם מבזקי חדשות בזמן אמת.

יש בו גם מדור פנאי ובידור עם הורדות לסלולרי כמו רינגטונים, שומרי מסך ואייקונים

לא מדובר בהשפעה על השינוי באתר

כאשר יש שינוי דרסטי באתר לוקח לגוגל זמן לסרוק את האתר

תודה על התשובה, השאלה היא כמה זמן ? ובנוסף למה אתה קורא שינוי דרסטי באתר ? אני לא התכוונתי לשינוי עיצוב ושינוי גדול בקוד, אלא שינויים בתוכן, כגון הוספת 3 - 4 משפטים, הוספת קישורים נוספים וכאלה.
    לכל אחד יש דף בית באינטרנט, כזה שמרכז קישורים הכי טובים וגם מבזקי חדשות בזמן אמת.

קופירייטינג לדוגמא הוא שינוי דרסטי באתר

בניית האתר מהתחלה ושינוי רוב הקוד הוא שינוי דרסטי באתר.

אין לך למה למהר

תן לגוגל לעשות את שלו

רק שיהיו קישורים נכנסים לאתר שלך ותחכה כמה ימים והכל יהיה בסדר.

אגב, אפשר קישור לאתר? (גם לראות וגם שגוגל יקרא את הקישור מפה)

אני לא חושב שמה ששמור ב- cached זה מה שמשפיע על התוצאות.
    רובוטי הסריקה יוכלים לבצע סריקות רבות בפרק זמן קצר, אך הם אינם מורידים העתק כל פעם.
    אבל אני לא בטוח בזה.

גגות - טופ גג - אמן גגות. מומחים בבנית ארגזי רוח, פירוק אסבסט, מרזבים, בניית גגות רעפים וגגות אחרים.

ציטוט פורסם במקור על ידי safi
    רובוטי הסריקה יוכלים לבצע סריקות רבות בפרק זמן קצר, אך הם אינם מורידים העתק כל פעם.
    אבל אני לא בטוח בזה.

זה הגיוני, אבל השאלה אז, איך יודעים שגוגל קלט את השינוי שעשית באתר והוא כבר מדרג אותך יחד עם השינוי ?

לא יודעים

מחכים בסבלנות

מכור לפורום Guyzone אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי vanilla

ציטוט פורסם במקור על ידי safi
    אבל אני לא בטוח בזה.

זה הגיוני, אבל השאלה אז, איך יודעים שגוגל קלט את השינוי שעשית באתר והוא כבר מדרג אותך יחד עם השינוי ?

אפשר לראות בסטטיסטיקות אם גוגל ביקר או לא

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

ציטוט פורסם במקור על ידי vanilla
    אם עושים שינוי משמעותי באתר ולמחרת רואים שינוי בדירוג של מנוע חיפוש*גוגל, אבל הגרסה המוטמנת שם עדיין לא השתנתה, האם עלי להסיק שזאת עדיין לא השפעה של אותו שינוי או יתכן שגוגל כבר כן מתייחס לשינוי? ובאופן כללי כמה ימים אתם מחכים על מנת לראות את ההשפעה של השינויים באתר?
    לעיתים קרובות מצאתי בתוצאות החיפוש דף ששונו לו מילות המפתח, עבור מילות המפתח החדשות, לפני שהמטמון הראה את הדף החדש.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

מכור לפורום עמנואל אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלעמנואל

ציטוט פורסם במקור על ידי TrySEO

לא בהכרח - ראה תגובתי הקודמת.
    הצטרף עוד היום לסגל בוגרי הסמינר המתקדם לקידום אתרים בזירות תחרותיות ולמד לנצח את המתחרים TENS - Technology & Engineering New Solutions, Ltd. 02-5664676

לא נראה לי שלגוגל לוקח זמן רב לסרוק, אני סובר כי לוקח לו יותר זמן בכדי להעניק ציון לדף במקרה כזה, כפי שקורה באתרים חדשים שהוא "מגלה".
    ייעוץ, תכנון, ניהול והקמת מערכות מצלמות אבטחה בפריסה ארצית.
    תמיכה בנושא מעגל סגור בנוסף כל המידע הדרוש להקמת מערכות אבטחה

ציטוט פורסם במקור על ידי yuee

לא נראה לי שלגוגל לוקח זמן רב לסרוק, אני סובר כי לוקח לו יותר זמן בכדי להעניק ציון לדף במקרה כזה, כפי שקורה באתרים חדשים שהוא "מגלה".

זאת כוונתי

משתמש "קל" eliran222 אינו מוערך במערכת הפורומים

תחכה 2-3 ימים ותראה את כל השינויים

+ הגב לאשכול זה