פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 20 מתוך סך הכל של 21

אשכול: 30 יום עונש מגוגל

ראשית, שמי אופיר אני הבעלים של mynofesh.co.il אחד האתרים הגדולים בארץ בתחום מכירת חבילות נופש בארץ.

יום חמישי שעבר נענשתי ע"י גוגל בהסרה מהאינדקס עקב טקסט חבוי. מיותר לציין שגוגל שווה מעל 60% מהתנועה לאתר. הטקסט הופיע שם מלפני המון שנים והאמת ששכחתי מקיומו. התגובה שלי למייל של גוגל על ההסרה היתה מאד מהירה ותוך שעתיים סודר הנושא ונשלחה בקשה ל reconsiderationבנוסף אתר אחר שלנו קיבל הודעת אזהרה על הרבה REDIRECTS דרך ה WEBMASTERTOOLS גם מלפני שנים, גם עניין זה סודר.

אתמול חזר האתר לאינדקס. אני רושם פוסט זה מכמה סיבות

1. גוגל בודק אתרים בארץ ומעניש על הכל

2. תיקון מהיר ביותר של הבעיה גורם לגוגל להשיב את האתר במהרה

3. שאלה שאני שואל את עצמי, האם טקסט נסתר אשר רלוונטי לעמוד הינו עברה על הכלליםאם כן למה? הרי הגולש מקבל את מה שהוא מחפש, מבחינתו זה לא רלוונטי האם הוא רואה את ה H1 או לא?

4. הכי חשוב כדאי לבדוק את האתר להוריד את כל מה שלא ראוי, לפני שהרובוט מגיע ומעניש, כי העונש כבד וחוסר הוודאות מטריף ( מניסיון )

אני מעריך שגוגל נמצא כרגע בבדיקה של אתרים רבים בכל נושא עמידה בתנאי ה GUIDLINES

וזהו רבותי,

הרבה הצלחה וכיף ותודה לאותו אחד בגוגל שבדק והחזיר את האתר לאינדקס

אופיר

משתמש כבד גיא אינו מוערך במערכת הפורומים

אני אענה רק על 3:

כן, זו עבירה על הכללים וזה לא בסדר, אין סיבה לרשום טקסט שהמשתמש אינו רואה..
    כמו שאמרו כבר, שאתה מבצע אופטימזיציה אתה יוצא מנקודת הנחה שאתה בונה אתר שיהיה יותר טוב למשתמש. וזה אומר שאם יש טקסט רלוונטי סביר להניח הוא ירצה לקרוא אותו

ולא שיהיה מוסתר, כדי שהאתר שלך יופיע גבוה בחיפושים, זה אינטרס שלך לא של הגולש

ציטוט פורסם במקור על ידי גיא
    אני אענה רק על 3:

כמו שאמרו כבר, שאתה מבצע אופטימזיציה אתה יוצא מנקודת הנחה שאתה בונה אתר שיהיה יותר טוב למשתמש. וזה אומר שאם יש טקסט רלוונטי סביר להניח הוא ירצה לקרוא אותו

מסכים איתך, אבל הגולש מחפש כיסא, מגיע לאתר פלאש שטקסט רגיל לא יפה שם, האם גם אז טקסט חבוי המדבר על כיסאות הינו עברה?

האמת, זה תענוג לגלות שיש שם מישהו שמקשיב ומתקן אם צריך...
    מדריך העיר אילת: אילת סיטי

רוצים לצאת לחופשה? מדריך מלונות אילת

פלקס - תוכנה להנהלת חשבונות והפקת חשבוניות: פלקס הנהלת חשבונות

אני אענה רק על 3:

ענית בעצם על כל השאלות בשאלה אחת

מי שעובד על גוגל גוגל עובד עליו

ציטוט פורסם במקור על ידי אופירפ

3. שאלה שאני שואל את עצמי, האם טקסט נסתר אשר רלוונטי לעמוד הינו עברה על הכלליםאם כן למה? הרי הגולש מקבל את מה שהוא מחפש, מבחינתו זה לא רלוונטי האם הוא רואה את ה H1 או לא?

משום שזה פתח מבחינת גוגל למעשים אחרים אשר יקשו על מנוע החיפוש שלהם לתת תוצאות רלוונטיות. (ולא חסר כאלה שעדיין קיימים בתוצאות של גוגל)

אני אענה רק על 3:

מסכים איתך, אבל הגולש מחפש כיסא, מגיע לאתר פלאש שטקסט רגיל לא יפה שם, האם גם אז טקסט חבוי המדבר על כיסאות הינו עברה?
    מעניין איך הם ייתיחסו לדפי ופקדי ASP.net שמרנדרים פלט פר-דפדפן כאשר יש הבדלים משמעותיים בקוד בין דפדפן מודרני לבין דפדפן עתיק (ומנוע חיפוש).
    התוכן - כמובן זהה.
    ערוץ 7 - אתר החדשות והמבזקים של הציבור הדתי.

ציטוט פורסם במקור על ידי Moshe L
    אני אענה רק על 3:

מעניין איך הם ייתיחסו לדפי ופקדי ASP.net שמרנדרים פלט פר-דפדפן כאשר יש הבדלים משמעותיים בקוד בין דפדפן מודרני לבין דפדפן עתיק (ומנוע חיפוש).
    התוכן - כמובן זהה.
    גוגל לא בוחנים את פלט ה-HTML של העמוד בכל דפדפן שקיים, הבוטים של גוגל מתבססים על דפדפני טקסט ותמונה בסיסים ביותר, אשר לא מריצים (או מתמודדים) עם JS (עד כמה שהבנתי). לכן מבנה ה-HTML של הפקדים ב- ASP.NET אשר באמת עוברים "רינדור" שונה בין דפדפן לדפדפן לא מעניין כהוא זה את גוגל.
    מילת המפתח היא תוכן.

בנוסף אתר אחר שלנו קיבל הודעת אזהרה על הרבה REDIRECTS דרך ה WEBMASTERTOOLS גם מלפני שנים, גם עניין זה סודר.
    איזה אזהרה קיבלתם? ומה היתה בדיוק הבעיה ב redirect אני מאד אשמח אם תוכל להרחיב על הנושא הזה
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

ציטוט פורסם במקור על ידי lior83

בנוסף אתר אחר שלנו קיבל הודעת אזהרה על הרבה REDIRECTS דרך ה WEBMASTERTOOLS גם מלפני שנים, גם עניין זה סודר.
    איזה אזהרה קיבלתם? ומה היתה בדיוק הבעיה ב redirect אני מאד אשמח אם תוכל להרחיב על הנושא הזה

ב webmastertools בצמוד ל sitemap נרשם warning כאשר לוחצים על מידע נוסף שם, מגיעים להודעה שיש הרבה דפים באתר שמפנים לדפים אחרים ונא לסדר. ה redirect היה ברמת הדף meta refresh ולא ברמת השרת. דפים מלפני משהו כמו 3 שנים.

משתמש מתמיד midrd111 אינו מוערך במערכת הפורומים

אופיר מספר שאלות לי אליך

1. אתה שלחת מייל לגוגל וענו לך ?

2. ואמרו לך מה לא בסדר ?

3. לאיז כתובת שלחת להם מייל ?

זה חידוש ענקי אם גוגל מודיעים לאתר מדוע הורחק זה פריצת דרך לדעתי

מפני שהמון אתרים איכותיים מורחקים ואף אחד לא יודע למה

אם זה כך יהיו זעזועים רציניים במיקומים

ציטוט פורסם במקור על ידי midrd111

אופיר מספר שאלות לי אליך

1. אתה שלחת מייל לגוגל וענו לך ?

2. ואמרו לך מה לא בסדר ?

3. לאיז כתובת שלחת להם מייל ?

זה חידוש ענקי אם גוגל מודיעים לאתר מדוע הורחק זה פריצת דרך לדעתי

מפני שהמון אתרים איכותיים מורחקים ואף אחד לא יודע למה

אם זה כך יהיו זעזועים רציניים במיקומים

1. לא שלחתי מייל אליהם, לאחר שהכל תוקן נשלחה Request reconsideration דרך ה webmater tools

2. בהודעה על העונש הם רשמו מה לא בסדר - טקסט חבוי

משתמש מתמיד midrd111 אינו מוערך במערכת הפורומים

אה,

נרגעתי לא יהיו זעזועים

ציטוט פורסם במקור על ידי eyalgu
    ציטוט פורסם במקור על ידי Moshe L
    אני אענה רק על 3:

התוכן - כמובן זהה.
    גוגל לא בוחנים את פלט ה-HTML של העמוד בכל דפדפן שקיים, הבוטים של גוגל מתבססים על דפדפני טקסט ותמונה בסיסים ביותר, אשר לא מריצים (או מתמודדים) עם JS (עד כמה שהבנתי). לכן מבנה ה-HTML של הפקדים ב- ASP.NET אשר באמת עוברים "רינדור" שונה בין דפדפן לדפדפן לא מעניין כהוא זה את גוגל.
    מילת המפתח היא תוכן.
    גוגל יכולים פשוט לגשת לאתר עם User Agent של IE ולגלות שה-HTML שונה לחלוטין או אף מכיל פחות תכנים (למשל, פורום שתוכנו נמצא במחרוזות JS ומייצר גירסא חלקית לדפדפנים ישנים ומנועי חיפוש).

גוגל כן יודע להריץ JS כשהוא רוצה, ויש לי גם כמה הוכחות לכך.
    ערוץ 7 - אתר החדשות והמבזקים של הציבור הדתי.

משתמש כבד pjs.co.il אינו מוערך במערכת הפורומים הסמל האישי שלpjs.co.il

סתם משהו שחשוב לדעת,

יאהו משתמשים בטקסט חבוי, בעמודים כפולים, והם עדיין מופיעים בתוצאות החיפוש!

הכל כנראה עניין של גודל ומזל...
    סאלוט,
    המיליונר בפיג'מה,
    תאירו לאנשים את הדרך, והעולם יאיר לכם בחזרה!

משתמש כבד rs324 אינו מוערך במערכת הפורומים

אם כבר מדברים על טקסט חבוי
    מה לגבי מקרה כמו זה :

<ul>
    <li><a href=javascript:void(0);" onclick=showContent('1')">ShowTab1</a></li>
    <li><a href=javascript:void(0);" onclick=showContent('2')">ShowTab1</a></li>
    <li><a href=javascript:void(0);" onclick=showContent('3')">ShowTab1</a></li>
    <li><a href=javascript:void(0);" onclick=showContent('4')">ShowTab1</a></li>
    </ul>

<div>my tabs Content1</div>
    <div>my tabs Content2</div>
    <div>my tabs Content3</div>
    <div>my tabs Content4</div>

זה כביכול סקריפט של טאבים
    עכשיו
    my tabs Content2
    my tabs Content3
    my tabs Content4

הגולש לא רואה וזה כמו טקסט חבוי

ואותו דבר לגבי מערכת תגובות, איך היחס לדברים האלה ?

כמו שנאמר למעלה
    כל מה שמוסתר גוגל רואה זאת כ"עבודה" על המנוע חיפוש

משתמש כבד rs324 אינו מוערך במערכת הפורומים

ציטוט פורסם במקור על ידי TrySEO
    כמו שנאמר למעלה
    אז זה מטומטם, תסתכל על כל האתרים , כל אתר עם תגובות, אתה לא רואה את כל התגובות פתוחות, אתה צריך ללחוץ בשביל לפתוח

ככה ש 90 אחוז מהאתרי חדשות עובדים על גוגל ומציגים תוכן מוסתר...

משהו פה לא מתחבר לי

ציטוט פורסם במקור על ידי rs324
    ציטוט פורסם במקור על ידי TrySEO
    כמו שנאמר למעלה
    אז זה מטומטם, תסתכל על כל האתרים , כל אתר עם תגובות, אתה לא רואה את כל התגובות פתוחות, אתה צריך ללחוץ בשביל לפתוח

ככה ש 90 אחוז מהאתרי חדשות עובדים על גוגל ומציגים תוכן מוסתר...

משהו פה לא מתחבר לי

מה שלא מתחבר לך זה ההגדרה של טקסט מוסתר

טקסט מוסתר=טקסט בצבע רקע של האתר ובכך רק גוגל רואה אותו ולכן אתה עובד עליו

זה שאתה צריך ללחוץ על תגובה בכדי לראות אותה זה לא טקסט מוסתר

ראשית, שמי אופיר אני הבעלים של mynofesh.co.il אחד האתרים הגדולים בארץ בתחום מכירת חבילות נופש בארץ.

יום חמישי שעבר נענשתי ע"י גוגל בהסרה מהאינדקס עקב טקסט חבוי. מיותר לציין שגוגל שווה מעל 60% מהתנועה לאתר. הטקסט הופיע שם מלפני המון שנים והאמת ששכחתי מקיומו. התגובה שלי למייל של גוגל על ההסרה היתה מאד מהירה ותוך שעתיים סודר הנושא ונשלחה בקשה ל reconsiderationבנוסף אתר אחר שלנו קיבל הודעת אזהרה על הרבה REDIRECTS דרך ה WEBMASTERTOOLS גם מלפני שנים, גם עניין זה סודר.

אתמול חזר האתר לאינדקס. אני רושם פוסט זה מכמה סיבות

1. גוגל בודק אתרים בארץ ומעניש על הכל

2. תיקון מהיר ביותר של הבעיה גורם לגוגל להשיב את האתר במהרה

4. הכי חשוב כדאי לבדוק את האתר להוריד את כל מה שלא ראוי, לפני שהרובוט מגיע ומעניש, כי העונש כבד וחוסר הוודאות מטריף ( מניסיון )

אני מעריך שגוגל נמצא כרגע בבדיקה של אתרים רבים בכל נושא עמידה בתנאי ה GUIDLINES

וזהו רבותי,

הרבה הצלחה וכיף ותודה לאותו אחד בגוגל שבדק והחזיר את האתר לאינדקס

אופיר

אתם יכולים לפרט על REDIRECTS?

+ הגב לאשכול זה
עמוד 1 מתוך 2 1 2 אחרוןאחרון