פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 4 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 21 עד 40 מתוך סך הכל של 102

אשכול: ש"ס תקבע אילו אתרי אינטרנט לחסום

משתמש מתמיד מוטי ב. אינו מוערך במערכת הפורומים

אין לחוק הזה שום עניין עם חינוך או גידול ילדים. הורה שרוצה לחנך את ילדיו יכול לנקוט במספר פעילויות כמו לשוחח איתם או להתקין תוכנה לחסימת אתרים.

איפה נחקקים חוקים כאלה? במדינות מפגרות כמו סוריה או צפון קוריאה. וגם שם יש לשלטון רצון לשלוט במה שהעם מקבל דרך האינטרנט.

כמה ילדים בגיל העשרה יש לך שאתה בטוח שלדבר עם ילד זה כזה פתרון חכם???

איך אתה יכול לומר שזה לא קשור לחינוך ילדים? זו בדיוק המטרה שים לב שמדובר לא רק על אתרי פורנו אלא גם על אתרי הימורים ונשק וכד'...

הילדים של היום חשופים יותר מידי לזוהמה שיש באינטרנט יש כמובן המון דברים חיוביים ולכן את החיוביים יש להשאיר פתוחים ואת אלו שלא לסגור.

חלק לא מבוטל מההורים נמצא בעבודה רוב שעות היום ולא יודע היכן הילדים משוטטים ולכן הפתרוןהטוב הוא לחסום ומי שרוצה יפתח לא מבין איפה הבעיה זה לא שהוציאו אתרים כאלו מחוץ לחוק בכלל.

פשוט יש מגבלות מסויימות לטובת החינוך של החבר'ה הצעירים.
    חתימה זו עברה על חוקי הפורום: החתימה תכלול עד שלוש שורות טקסט.

משתמש כבד Jonathan אינו מוערך במערכת הפורומים

אתם לא מגיעים לעיקר .. הבעיה הכי גדולה בחוק הזה היא שהוא לא ימנע מילדים להגיע לאתרים שהם רוצים להיכנס אליהם ואצל ספקיות האינטרנט תהיה כמות מידע עצומה שיכולה להגיע אל הידיים הלא נכונות

משתמש מתמיד r.e.l אינו מוערך במערכת הפורומים

אני לא רואה איפה אירן נכנסת כאן לתמונה.. לא מדובר בחסימה מוחלטת אלא באפשרות לחסימה מה הביג דיל.....?

ואני מצטט: 'על פי ההצעה, הספקיות לא תחסומנה את הגישה לאתרים רק במידה והמנוי יודיע כי אינו מעוניין בשירות. הן יחויבו לפנות אל הלקוחות פעמיים בטרם יטילו את החסימה, ורק במקרה שלא תתקבל תגובה יהיו רשאיות להפעיל את שירות סינון התכנים.'

מי שרוצה חסימה יהיה לו חסימה ומי שאינו רוצה יודיע שאינו מעוניין בחסימה ושלום על ישראל....

קצת נסחפתם.....!

ציטוט פורסם במקור על ידי r.e.l

אני לא רואה איפה אירן נכנסת כאן לתמונה.. לא מדובר בחסימה מוחלטת אלא באפשרות לחסימה מה הביג דיל.....?

ואני מצטט: 'על פי ההצעה, הספקיות לא תחסומנה את הגישה לאתרים רק במידה והמנוי יודיע כי אינו מעוניין בשירות. הן יחויבו לפנות אל הלקוחות פעמיים בטרם יטילו את החסימה, ורק במקרה שלא תתקבל תגובה יהיו רשאיות להפעיל את שירות סינון התכנים.'

מי שרוצה חסימה יהיה לו חסימה ומי שאינו רוצה יודיע שאינו מעוניין בחסימה ושלום על ישראל....

קצת נסחפתם.....!
    כל דבר מתחיל בצעד קטן... זוהי רק ההתחלה...

ציטוט פורסם במקור על ידי profil

יוסי איך אתה משווה בעיה שעיקרה ילדים בגיל העשרה שהפכו להיות צרכנים כבדים בתחום לקישקוש של שליחת לשון הרע או נהיגה במהירות מופרזת, שאגב הלוואי ויכולנו לחסום גם את זה היה חוסך לנו המון הרוגים והמון כסף...

ההשוואה שלך צריכה להיות מניעה של הפצת סמים שלא משנה אם הם "סמים קלים" או לא, או לחילופין איסור כניסה של חבר'ה צעירים לבית בושת או הימורים של קטינים או רכישת סיגריות ע"י קטינים וכן הלאה. בקיצור הבעיה עם הקטינים לא עם המבוגרים.
    אופיר
    אני חושב כמוך שיש בעיה רצינית של חשיפת ילדים לאתרים פוגעניים אבל לגלגל את הבעיה לפיתחן של ספקיות האינטרנט זהו מעשה לא חכם בלשון המעטה.
    אני לא חושב שיש פתרון מושלם לבעיה ולפי דעתי ניתן רק לנסות ולצמצם את שיעור הפגיעה בגיל הרך ע"י נקיטת מיגוון של פעולות כמו חינוך והסברה להורים, לבני הנוער, למורים (אוי לנו - מע' החינוך עדיין בתקופת האבן בארץ) וכו'.

כפי שצויין ע"י החברים כאן יש אפשרות להשתמש בתוכנות סינון אבל מה אחוז ההורים היודעים על קיומם של תוכנות כאלו?

הייתי מצפה מהמחוקקים שלנו להיות יותר יצירתיים ולגלות יותר בקיאות בנושא ולמשל לדרוש מספקיות האינטרנט לפעול בנושא ההסברתי על מנת להגביר את הידע של הנוגעים בדבר.

על מערכת החינוך כבר דיברתי?

לסכום לדעתי הצעות חוק מעין אילו נובעות מבורות, מיכשול שהוא לכל הדיעות ניתן להיתגבר עליו.

יוסי

משתמש מתמיד midrd111 אינו מוערך במערכת הפורומים

קבלו פוסט מדליג ביותר בנושא :

אתרי סקס חסימה למה ?

הכתבה חזקה, נכונה, וקולעת בול למטרה

משתמש כבד גיא אינו מוערך במערכת הפורומים

איזה מזל שעוד שבועיים אני בן 18

רגע, הם יוכלו גם להוסיף לפני כל הודעה שלנו בפורום בס"ד?

אני בכלל לא מבין מה הבעיה שלכם מי שרוצה יבקש להישאר פתוח לאתרים הללו וזה נגמר, אלא אם כן מישהו מתבייש להודות שהוא בוגר וצורך פורנו ואז תסלחו לי הבעיה היא שלו.

החסימה היא לילדים וזהו רק צעד קטן לצורך עניין זה.

לגבי הסברה אני בהחלט מסכים ומעודד אך האם המליונים הרבים שמושקעים על הסברה בתחום תאונות הדרכים עוזר??? ממש לא! הפתרון הוא חוקים נוקשים יותר מתן עונשים רציניים יותר הוספת שוטרים וכו'.

כנראה אתם שוכחים עם איזו שכבת גיל מדובר...

אני בכלל לא מבין מה הבעיה שלכם מי שרוצה יבקש להישאר פתוח לאתרים הללו וזה נגמר, אלא אם כן מישהו מתבייש להודות שהוא בוגר וצורך פורנו ואז תסלחו לי הבעיה היא שלו.

החסימה היא לילדים וזהו רק צעד קטן לצורך עניין זה.

לגבי הסברה אני בהחלט מסכים ומעודד אך האם המליונים הרבים שמושקעים על הסברה בתחום תאונות הדרכים עוזר??? ממש לא! הפתרון הוא חוקים נוקשים יותר מתן עונשים רציניים יותר הוספת שוטרים וכו'.

כנראה אתם שוכחים עם איזו שכבת גיל מדובר...

זה לא קשור לשכבת גיל

מדובר על כפייה

אני הכי צעיר בביתי ואני בן 23 מדוע צריך להכפות עליי חסימה?

זה לא קשור לשכבת גיל

מדובר על כפייה

אני הכי צעיר בביתי ואני בן 23 מדוע צריך להכפות עליי חסימה?

[/QUOTE]

לא כופים עליך שום דבר אתה יכול לשחרר את זה מה הבעיה? זה לא שמבטלים לחלוטין לכולם וזה לא יהיה קיים בארץ, קצת פרופורציות כל הסיפור זה לבקש שיישאר פתוח ובזה זה נגמר. לא יענישו אותך אם תבקש שישאר פתוח ולא תשלם מיסים יותר גבוהים. לא מבין את הבעיה בכלל, כל אחד יעשה מה שהוא רוצה בבית שלו ומי שלא יודע כיצד למנוע חסכו לו את הבעיה אלו הרוצים להכנס לאתרים הללו ידען למצוא את הפתרון...

זה כפייה אם אתה צריך לבקש שיפתחו עבורך.

אם זה היה הפוך, ורק מי שמבקש היה מקבל סינון, מילא.

מדויק מוטי,

אל תשכח שיש מאגר שאומר כי פתחת את החסימה, לי אישית לא אכפת שידעו אבל מה עם סלב או אנשים אחרים?

אם קיים היום את רישומון שזה תוכנה שמביאה לך את ת"ז של כל מדינת ישראל כמה הם יצליחו לחסום את החסימה של מבקשי הפורנו?

כמה ילדים בגיל העשרה יש לך שאתה בטוח שלדבר עם ילד זה כזה פתרון חכם???

איך אתה יכול לומר שזה לא קשור לחינוך ילדים? זו בדיוק המטרה שים לב שמדובר לא רק על אתרי פורנו אלא גם על אתרי הימורים ונשק וכד'...

הילדים של היום חשופים יותר מידי לזוהמה שיש באינטרנט יש כמובן המון דברים חיוביים ולכן את החיוביים יש להשאיר פתוחים ואת אלו שלא לסגור.

חלק לא מבוטל מההורים נמצא בעבודה רוב שעות היום ולא יודע היכן הילדים משוטטים ולכן הפתרוןהטוב הוא לחסום ומי שרוצה יפתח לא מבין איפה הבעיה זה לא שהוציאו אתרים כאלו מחוץ לחוק בכלל.

פשוט יש מגבלות מסויימות לטובת החינוך של החבר'ה הצעירים.

אם יש הורה שבכל זאת מעוניין בחסימה שיתכבד ויתקין תוכנת סינון אצלו בבית, לא צריך לחסום אתרים עבור כולם.

בפעם השלישית: צנזורה לא קשורה לחינוך, צנזורה היא נשק פוליטי. מחר יחליט השר שאתר שמבקר את מפלגתו הוא אתר אלים, ויחסום אותו. אתה באמת לא מבין לאיזה מדרון חלקלק אנחנו מגיעים ברגע שאנחנו נותנים לפוליטקאי יכולת לסנן את האינטרנט?

הספקיות לא תחסומנה את הגישה לאתרים רק במידה והמנוי יודיע כי אינו מעוניין בשירות. הן יחויבו לפנות אל הלקוחות פעמיים בטרם יטילו את החסימה, ורק במקרה שלא תתקבל תגובה יהיו רשאיות להפעיל את שירות סינון התכנים. שר התקשורת (אריאל אטיאס מש"ס) יקבע בתקנות את האתרים שייחסמו.

אם יאושר החוק במליאת הכנסת, יחויבו הספקיות לפנות אל כל מנוייהן בתוך 60 יום. ספק שיעבור על החוק צפוי לקנס של כ-240 אלף ₪. עוד נקבע כי ספקיות גישה לאינטרנט לא יספקו למנוי גישה לרשת אלא לאחר שקיבלו במועד ההתקשרות את הסכמתו או אי הסכמתו לחסימה. בעד השירות לא ייגבה מהמנוי תשלום נוסף.

כאן מודגשים הדברים החשובים באמת, אגב אותו שר תקשורת גם הכניס את חוק הניידות (אבל זה עניין אחר)

לענייננו אנו,

מוטי ב

כמה פעמים קרה לך שסגרת עיסקה עם ספק התשתית שלך, האינטרנט, הסלולרי ובתום תקופת ההתקשרות מייד המחיר שלך קפץ וכך זה נמשך מספר חודשים עד שפעם במקרה אתה נזכר שהמחיר שלך כמעט הכפיל עצמו. אז אתה מתחיל ליצור קשר עם החברה עובר מנציג לנציג מאיים לעבזוב את החברה ובסוף מצליח לקבל עיסקה טובה יותר מהנוכחית ופחות טובה מהקודמת.

אני בטוח שכולם נתקלו בזה ולכולם יוצא עשן מהאוזניים, אני גם יכול לומר שמנסים לקדם חוק בעניין הזה (נעזוב את זה כרגע)

לצורך העניין, יש המון אנשים מדובר על מאות אלפים שלא יודעים/רוצים/יכולים/דוברים את השפה להרים טלפון ע"מ לחולל שינוי בתשתית שלהם.

לכן מה שמציע שר התקשורת הוא שהחברות יפנו לבעל המנוי וישאלו אותו האם הוא מעוניין להשאיר את השירות ומה כרוך בכך ובמידה והוא מעוניין יחתימו אותו על טופס ע"מ לוודא שאכן מדובר באדם מבוגר ולא בבחור מתחזה.

אני חושב ששר התקשורת נותן את כל האופציות ומנסה לסייע לנו לחיות בחברה טובה יותר שהמתבגרים שלה יהיו בני אדם טובים יותר.

שים לב בבקשה ההתמקדות היא רק בפורנו משום מה אבל זה לא נכון יש גם אתרי הימורים, אלכוהול נשק וכד' שמדברים עליהם...

אופיר

הספקיות לא תחסומנה את הגישה לאתרים רק במידה והמנוי יודיע כי אינו מעוניין בשירות. הן יחויבו לפנות אל הלקוחות פעמיים בטרם יטילו את החסימה, ורק במקרה שלא תתקבל תגובה יהיו רשאיות להפעיל את שירות סינון התכנים. שר התקשורת (אריאל אטיאס מש"ס) יקבע בתקנות את האתרים שייחסמו.

אם יאושר החוק במליאת הכנסת, יחויבו הספקיות לפנות אל כל מנוייהן בתוך 60 יום. ספק שיעבור על החוק צפוי לקנס של כ-240 אלף ₪. עוד נקבע כי ספקיות גישה לאינטרנט לא יספקו למנוי גישה לרשת אלא לאחר שקיבלו במועד ההתקשרות את הסכמתו או אי הסכמתו לחסימה. בעד השירות לא ייגבה מהמנוי תשלום נוסף.

כאן מודגשים הדברים החשובים באמת, אגב אותו שר תקשורת גם הכניס את חוק הניידות (אבל זה עניין אחר)

לענייננו אנו,

מוטי ב

כמה פעמים קרה לך שסגרת עיסקה עם ספק התשתית שלך, האינטרנט, הסלולרי ובתום תקופת ההתקשרות מייד המחיר שלך קפץ וכך זה נמשך מספר חודשים עד שפעם במקרה אתה נזכר שהמחיר שלך כמעט הכפיל עצמו. אז אתה מתחיל ליצור קשר עם החברה עובר מנציג לנציג מאיים לעבזוב את החברה ובסוף מצליח לקבל עיסקה טובה יותר מהנוכחית ופחות טובה מהקודמת.

אני בטוח שכולם נתקלו בזה ולכולם יוצא עשן מהאוזניים, אני גם יכול לומר שמנסים לקדם חוק בעניין הזה (נעזוב את זה כרגע)

לצורך העניין, יש המון אנשים מדובר על מאות אלפים שלא יודעים/רוצים/יכולים/דוברים את השפה להרים טלפון ע"מ לחולל שינוי בתשתית שלהם.

לכן מה שמציע שר התקשורת הוא שהחברות יפנו לבעל המנוי וישאלו אותו האם הוא מעוניין להשאיר את השירות ומה כרוך בכך ובמידה והוא מעוניין יחתימו אותו על טופס ע"מ לוודא שאכן מדובר באדם מבוגר ולא בבחור מתחזה.

אני חושב ששר התקשורת נותן את כל האופציות ומנסה לסייע לנו לחיות בחברה טובה יותר שהמתבגרים שלה יהיו בני אדם טובים יותר.

שים לב בבקשה ההתמקדות היא רק בפורנו משום מה אבל זה לא נכון יש גם אתרי הימורים, אלכוהול נשק וכד' שמדברים עליהם...

אופיר

מי מתמקד בפורנו? אני מזהיר שברגע שאנחנו נותנים לפוליטקאי לקבוע איזה אתרים מותרים לצפייה אנחנו נמצאים על מדרון חלקלק במיוחד. אתה יודע באיזה מדינות התקשורת לא חופשית? במדינות פשיסטיות, ונתתי דוגמאות מקודם.

אם לסנן אז רק את מי שמראש מבקש לסנן, כל דרך אחרת היא כפייה ופגיעה בחופש.

ברירת המחדל צריכה להיות חופש, לא רשימת אתרים מסוננים ע"י פוליטיקאים.

חופש בלי גבולות???

בכל חברה מתוקנת ודמוקרטית יש גבול לחופש שניתן, אני יכול להזכיר לך למשל את חופש הביטוי וזכות הציבור לדעת שבזכות אותו חופש התקשורת החכמה שלנו נתנה לחיזבאללה מיקום מדוייק של נפילת הרקטות, גם סוג של חופש.

אולי נתיר שימוש בסמים.

אולי בביה"ס נתיר למורות לבוא לבושות כיצד שהן רוצות הרי כבר נאמר "חנוך לנער עפ"י דרכו" וכן הלאה.

צריך לדעת לשים גבולות מי מכם שקרא ניום את עיתון מעריב יכול לראות את הסקר שבוצע ע"י משרד החינוך שבראשו עומדת שרה חילונית ונאורה ואלו ממצאיו:

ב- 70% מהבתים לא מופעלת תוכנת סינון
    40% מההורים לא יודעים לאן ילדיהם גולשים
    25% מהילדים נכנסים לאתרי פורנו

וכו' וכו'

אגב מדובר על סקר שנערך בקרב ילדים בכיתות ה-ח...

לאן הגענו?

profil, דיברנו על הסכנה של הפגיעה בפרטיות וצנזורה שנקבעת ע"י פוליטיקאים. בואו נראה מה יהיו התוצאות:

לספקיות האינטרנט ולמדינה תהיה רשימה של אנשים שביקשו גישה לאתרי מבוגרים. כל נציג שירות לקוחות יוכל מתוך סקרנות לבדוק שמות של אנשים מפורסמים ולראות באיזו רשימה הם. מה עם הפרטיות של הגולשים? מכיוון שיהיה פיקוח על אכיפת החוק יהיו גם פוליטיקאים שיחזיקו במאגר הזה. אם הם לא יכולים לשמור על סודיות מרשם האוכלוסין מאיפה הביטחון שהמאגר לא יופץ בכל הארץ?

הבעיה השניה היא: איזה אתר כשר ואיזה אתר לחסום? כשאתה נותן לש"ס להחליט מה כשר ומה לא מתאים לילדים אתה מאפשר לו להתחיל עם אתרי XXX, להמשיך עם פלייבוי, ומשם הדרך למגזיני אופנה תהיה קצרה ביותר.

אלון,

כמו שאתה מבין ויודע היום יש שר מש"ס במשרד התקשורת ומחר זה יהיה שר ממר"צ.

לפיכך כל הגבלה ומגבלה עפ"י חוקי הדמוקרטיה יכולה להשתנות.

בנוסף אני בטוח שאתה כבר יודע שכל המידע שלנו החל ממס' זהותת וכלה בחשבון הבנק ומספר כרטיס האשראי יכול להיות ידוע לכל ופרוץ ללא שום בעיה.

בוא נצא מנקודת הנחה שאתה אדם מפורסם ורוצה להשאיר את הגישה לאותם אתרים פתוחה, אז מה אתה לא פחות טוב מאדם אחר.

רק היום נפתח בת"א פסטיבל הסקס, יהיו שם סלבריטאים ואנשים מן השורה ואין מה להתבייש אנחנו אנשים מבוגרים ואם בא לנו לראות פורנו זו זכותנו ואם בא לנו להמר שיהיה לנו בכיף.

צריך להבין שמדברים פה על הילדים/אחים/אחיות שלי ושלך שחשופים לאותם דברים ומהם הכוונה למנוע או לפחות להערים קשיים.

כתבתי פה קודם לכן אם לא קראת אחזור למענך שגם בטלויזיה ישנם ערוצים חסומים לצפייה לילדים ויש צורך בקוד כדי לצפות בהם, יכול להיות שזה סוג של פתרון גם באינטרנט, אבל ללא חסימה כזו או אחרת הפריצות פה תחגוג.

+ הגב לאשכול זה
עמוד 2 מתוך 6 ראשוןראשון 1 2 3 4 ... אחרוןאחרון