פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים
+ הגב לאשכול זה
מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך סך הכל של 2

אשכול: קווים מנחים לפרסום הודעות

 1. #1

  בתקופה האחרונה ישנה מגמה די רצינית של הרשמה לפורומים וכתיבה של הודעות. אנו מברכים את כל הנרשמים, אולם חשוב לשים לב לאילו הודעות מגיבים, והאם התגובות עוזרות בקידום הנושאים המדוברים ובפיתוח הדיון בנושא. אין לנו כל כוונה לנעול אשכולות בצורה אוטומאטית לאחר תקופה מסויימת, כיוון שנעילת אשכולות לא מאפשרת תגובות רלוונטיות במידה ובעתיד ישתנו דברים או יתווספו נושאים לשיחה בנושא המדובר.
  מצד שני - חשוב לשים לב לתאריך שבו נכתבה התגובה האחרונה. הקפצה של הודעות תגרור אזהרות, ובמידת הצורך הרחקה של משתמשים מן הפורומים. אנו מנסים לשמור על קהילת גולשים ברמה הגבוהה ביותר, והקפצת אשכולות עם תגובות בסגנון "כל הכבוד!" או "מרשים ביותר" לא עוזרות בשום דרך לקידום נושא האשכול או עזרה לפותח האשכול.

  משתמשים אשר מגיבים בתגובות שמטרתן להעשיר את מונה ההודעות שלהם והצגת החתימה יטופלו בהתאם - בין אם במחיקת התגובות, בין אם באיפוס מונה ההודעות ובין אם בחסימת המשתמש.
  ניר אדר, מנהל פורום קידום אתרים

  ZEFO - מערכת לקידום אתרים

 2. #2

  ערב טוב ניר
  לדעתי תמצית הודעה זו + הסבר אודות שלבי הופעת החתימה ומתן הכוכבים בפורום צריכים להופיע באותיות קידוש לבנה (אדום מודגש) מיד לאחר הרישום הראשוני לפורום. כל פעם עניין החתימה עולה מחדש ומיד אחריו נסיונות נמרצים של מצטרפים חדשים להגיע ל- 30 הודעות. לפעמים אני מוצא שנפלתי בפח והגבתי לפוסט שעדיף היה למחוק בו את ההודעה שהציפה אותו מתחתית הפורום. יש גם הפתעות לטובה, כבר נתקלתי לא אחת במישהו חדש כאן שהפציץ בהתחלה אך כאשר הגיע ל 30 הודעות הוא נרגע ומידי פעם אפילו תרם תרומה אמיתית בדיונים שונים.

+ הגב לאשכול זה

חוקי משלוח הודעות

 • אין באפשרותך לפתוח נושאים חדשים
 • אין באפשרותך להגיב להודעה
 • אין באפשרותך לצרף קבצים
 • אין באפשרותך לערוך את ההודעות שלך