פורום קידום אתרים
ZEFO Efficient SEO Platform - סט כלים מושלם למקדמי אתרים

חוקי פורום קידום אתרים


נא לקרוא ולהסכים לחוקים הבאים. החוקים ייאכפו בקפידה.

 1. עצם השימוש בפורומים מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש. לפיכך קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה. באם אינך מסכים לתנאי השימוש אל תעשה כל שימוש בפורומים.

 2. השימוש באתר ובתכנים ניתן כמות שהוא, ולא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי האתר והתכנים המצויים בו. השימוש באתר ובתכנים המצויים בו ובכל דבר אחר הקשור ו/או כרוך באתר ייעשה על אחריותך המלאה.

 3. מומלץ לקרוא את אשכולות העבר לקבל ולהשלים מידע בנושא קידום אתרים ותתי הנושאים הקשורים כגון: פרסום ושיווק באינטרנט, קופירייטינג, תוכניות שותפים, בניית אתרים, שפות תיכנות ועוד... המידע שקיים בהם יקר ערך ואיכותי מאד, סביר שאנשים כבר נתקלו בבעיה / שאלה / מחשבה שלך וקיבלו עליה תגובות, סביר אף שהם נתקלו במה שאתה עדיין לא נתקלת...

 4. למד להכיר את מנוע החיפוש של הפורום, חפש מידע לפי תחום העיניין שלך - כך תוכל להתמקד בנושא שמעניין אותך כרגע ולא להתפזר על פני נושאים רבים.

 5. למד את חוקי הפורום: קווים מנחים לפרסום הודעות, חוקי החתימות בפורום (לאחר 100 הודעות ראשונות), הנחיות לאתר אישי וכללי הפורומים והאשכולות השונים - כל פורום והכללים שלו(חוקי פורום החלפת קישורים, חוקי פורום קופירייטינג, חוקי לוח מודעות...), ופרט לכך קרא וספוג את רוח הדברים וחיי הפורום ולמד את כללי ההתנהגות ובמיוחד את אלה שאינם כתובים.
  כדאי לקרוא גם את "10 דרכים להפוך למשתמש חסום" ולהימנע מטעויות נפוצות.

 6. השתתפות וכתיבה בפורום תעשה בשפה תקנית ובמינימום שגיאות כתיב (ראה סעיף 8).

 7. הקפד להתאים את ההודעה שלך לפורום הרלוונטי ולתת להודעה כותרת המתארת את הנושא במדויק.

 8. הקפד להתנסח ברהיטות ובכבוד - ואם טעית אתה יכול (ורצוי לעשות זאת) בכל עת לערוך את ההודעה, הקפד לקרוא את הודעותיך לאחר כתיבתם ולתקן בהן שגיאות הקלדה, תחביר וכתיב. הימנע מתגובות רצופות, יש לך מה להוסיף ותגובתך היא אחרונה באשכול? ערוך אותה.

 9. כלל מנחה לשימוש בפורום - צא מנקודת הנחה שהחברים כאן בשביל לעזור ולהעזר, חשוב תמיד אם ההודעה שאתה רוצה לשלח מתאימה לאחד מהשתיים - חשוב האם ההודעה שאתה רוצה לשלוח תוסיף לפורום או תיגרע ממנו.

 10. קישורים - הפורום אינו כלי לקידום אתרים לכן חל איסור על הכנסת קישורים בהודעות - קישורים מותרים רק במקרה של הצגת מידע בעל ערך ובהקשר ישיר לנושא האשכול - הפניות אחרות יהיו חסרות קישור (כתובת בלבד: domain.com). בכל מקרה קישור יהיה קישור ישיר ללא שימוש בקיצור כתובות וקישורים נחבאים.

 11. בפורום מוצג מידע שמסווג כמידע לכל המשפחה, נושאים למבוגרים בלבד לא מורשים. יש להימנע מכל סממן שמסווג למבוגרים בלבד (בכלל זה: שמות משתמש, חתימה, דף הבית, סמל אישי וכל סממן אחר).

 12. אם הדברים הם מובנים מאליהם או שהוזכרו כבר, הימנע מלומר אותם גם אם אתה מסכים עם הנאמר או שאתה חושב שמה שאמרו זה נכון - פשוט תמשיך הלאה.

 13. הקפצות - אין להקפיץ נושאים ישנים ללא תוספת מידע חדש ומשמעותי.

 14. נעילה/מחיקת הודעות - בהחלטת מנהל בלבד - אין למחוק תוכן הודעות לאחר פרסומן, הימנע מבקשת נעילת אשכולות (ראה דוגמאות) - במידה וקיימת סיבה מוצדקת למחיקת הודעה יש לפנות באופן פרטי למנהל הפורום.

 15. כל בעיה אישית או מסר ישיר למנהלי הפורום / בעלי האתר תועבר בהודעה פרטית.

 16. אל תפתח אשכולות מיותרים - אם יש אשכול בנושא המשך בו את מה שיש לך להגיד או לשאול.

 17. בפורום קיימת מערכת להודעות פרטיות, מטרתה היא להעביר מסר אישי למשתמש ספציפי, אם המידע שאתה מעביר יכול לשמש את כלל הפורום כדאי לשקול לפרסם אותו.
  • אל תשתמש בהודעות הפרטיות לשליחה גורפת של הודעות.
  • אל תחשוף פרטים שקיבלת בהודעה פרטית ללא אישור הצד השני - הודעה פרטית כשמה כן היא.

 18. שמות משתמש - באופן כללי איננו מעודדים ריבוי שמות משתמש לאדם אך אם מסיבה כלשהי אתה מבקש לפתוח משתמש נוסף על משתמש שכבר קיים בפורום אלייך לקבל על כך אישור ממנהל בפורום. ניתן לפנות למנהל בפורום לצורך שינוי שם המשתמש למשתמש קיים.

 19. אם מטרתך היחידה היא לפרסם את אתרך ולקדם אותו פה בפורום, אנא חסוך מאיתנו את הקישקושים של "תראו איזה אתר מצאתי..." והודעות סתם לשם צבירת כמות של הודעות, המשתמשים הותיקים פה כבר מכירים את כל המשפטים ה"חכמים" ומזהים ספאם וסתם מקילומטר.

 20. חברי הפורום אינם מקור לרווח והתפרנסות - חל איסור על שימוש בקישורי affiliate או הפניות למטרת רווח.

 21. החלפת קישורים, מכירת דומיינים, חברות איחסון אתרים, וכדומה יש פורומים ספציפיים עבור מטרות אלה, אל תפתח אשכולות חדשים. - הקפד להצמד לכללים של כל פורום או אשכול נעוץ.

 22. התוכן באתר הינו בבעלות קידום אתרים בע"מ ויש באפשרות החברה, או מי מטעמה, לערוך ולמחוק כל הודעה. עם זאת, האחריות על ההודעות הינה שלך. אין לפרסם הודעות המכילות תכנים לא חוקיים או תכנים הפוגעים באנשים אחרים.

 23. יש לראות בכל האמור באתר מידע כללי בלבד. כל פעולה שנעשית על פי המידע והפרטים האמורים באתר הינה על אחריות הגולש בלבד. בשום מקרה אתר ו/או בעלי האתר ו/או צוות מנהלי הפורום ו/או שאר חברי הפורום אינם אחראיים בשום צורה ואופן לתוצאות השימוש במידע המובא באתר זה. עשיית שימוש במידע הינה על אחריותו של הגולש בלבד.

 24. אי ציות לחוקים אלו עלול לגרום לחסימת המשתמש, אנא הקפד עליהם.
נושאים נוספים:
 1. הינך מסכים לכך שמפעילי האתר ישתמשו בפרטים שמסרת במסגרת ההירשמות לאתר או כל עדכון של פרטים אלו וכן בכל מידע שייאסף אודות דפוסי השימוש שלך (לרבות באמצעות COOKIES) לצורך שיפור השירות המוצע על ידי האתר ועל מנת ליידע אותך בדבר מוצרים ושירותים (המוצעים על ידי האתר ועל ידי צדדים שלישיים) העשויים לעניין אותך ולשגר אליך דברי פרסומת של מפרסמים. את המידע כאמור ואת דברי הפרסומת מפעילי האתר יהיו רשאים להביא לידיעתך באמצעות משלוח הודעות אלקטרוניות לכתובת הדואר האלקטרוני אשר מסרת.

 2. הסכמתך כאמור לעיל מהווה הסכמה לשיגור דברי פרסומת על פי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח – 2008. מובהר כי על אף הסכמתך כאמור, אתה תוכל לחזור בך מהסכמה זו על ידי משלוח הודעה לאתר בכתב או בדרך בה שוגר אליך דבר הפרסומת. מובהר שמפעילי האתר אינם אחראים לגבי תוכן הודעות שכאלה או טובין או שירותים שסופקו באמצעותן ע"י צד ג' למשתמש ו/או לצד ג' כלשהו, ואתה מסכים כי לא תהיה למפעילי האתר ולאתר כל חבות או אחריות בקשר לעניין זה.

 3. הסרת אחריות: מנהלי האתר אינם אחראים לתוכן ההודעות המתפרסמות בפורום אך הם שומרים לעצמם את הזכות להסיר כל הודעה לפי ראות עיניהם. אחריות התוכן הינה על כותב ההודעה.

 4. הפורומים ניתנים as-is וללא כל התחייבות. מנהלי האתר רשאי להפסיק את פעולתם / להגביל ולשנות את תנאי השימוש בהם בכל רגע ללא כל טענות מצד המבקרים. במקרה של שינויים בתנאי השימוש תפורסם הודעה בפורום המתאים לכך


בהרשמה לפורום קידם אתרים, אתה מסכים לכל הנאמר לעיל ומתחייב לנהוג לפי החוקים.