PDA

צפה בגרסא המלאה : קצת מעצבן הפרסום של clickon

nirgre
23/11/2009, 01:51
באי הפורום היקרים,

האם זה רק אני או שגם לכם נמאס להיכנס לפורום של K שהיה פעם רציני ולראות בדף הראשון כל מודעה שניה פרסום ל clickon...

גם אני רשום שם ולא רק שאני מקבל את הפרסום שלהם במייל אני צריך לראות אותו פה? במקום לקרוא על בעיות של אחרים ולנסות לעזור או ללמוד אני מוצא את עצמי רק מסנן את clickon.. ושלא תבינו אותי לא נכון... גם אני מפרסם דרכם... אבל די...

באי הפורום היקרים, תשאירו תגובה אם גם לכם זה מפריע...

מנהל פורום יקר... תנסה להבין לליבנו..

שבוע נפלא...

eliran22
23/11/2009, 02:05
אני ההיתי רוצה לראות אותך במצבם אם לך היה עסק שצריך לספק ללקוחות את הדרוש לא רק שהייתי מפרסם אלא ההית מעסיק אנשים שכל תפקידם הוא לפרסם קמפיינים

ועוד משהו זה חלק משיטת הששיווק שלהם שאנשים חדשים יפרסמו את הפרסומות שלהם

אם זה מפריע לך תפנה להנהלת הפורום בפרטי ואני בטוח שיוכלו לעזור לך

חשוב לדעת כי אין לי שום קשר לא ישיר ולא עקיף לחברה ואני אומר את דעתי בלבד

nirgre
23/11/2009, 02:13
אני מבין שזאת דרך השיווק שלהם.. אבל די.. (ואת זה אני אומר למרות שאני משווק אותם)

אני מנסה לפתוח פו דיון.. אם מנהל הפורום חושב שזה לא המקום אין בעיה נסיים אותו..

הפורום נהפך להיות זירת פרסום של clickon ושל סקינדו.... לא במקום.... הם שמתעסקים בשיווק שותפים יודעים שאפשר לפרסם אפקטיבי יותר....

The Joker
23/11/2009, 12:14
יש משהו בדברייך.

הצעה: אולי איזה סאב-פורום בשביל "חפירותיהם" של רשתות השיווק?

קספר השני
23/11/2009, 15:17
תהרגו אותי אבל עדיין לא הבנתי איך להשתמש בכלי השיווק שלהם באתר כמו קוביית פרסום רנדומלית.. לא אוהב את המערכת הזאת שלהם שהייתה גם בשותפים.נט

nirgre
23/11/2009, 15:44
תהרגו אותי אבל עדיין לא הבנתי איך להשתמש בכלי השיווק שלהם באתר כמו קוביית פרסום רנדומלית.. לא אוהב את המערכת הזאת שלהם שהייתה גם בשותפים.נט

זה לא המקום להבין מה ואיך הם עושים את מה שהןם עושים... הדיון פה צריך להתמקד בכך שזה מפריע לי ואולי לעוד גולשים...

orenber
23/11/2009, 20:14
היי,

העדכונים על קמפיינים חדשים בסקינדו (ומן הסתם גם בקליקאון) נועדו אך ורק לשרת את השותפים, אלו שמתעניינים בעדכונים האלו וחשוב להם להתעדכן מהר ככל האפשר בקמפיינים החדשים שעולים לאוויר. ה"במה" שמנהלי הפורום נתנו פה לרשתות השותפים הינה מתוך אותה חשיבה, שהאינטראקציה מול החברים ברשתות חשובה, כולל העדכונים האלו (שמן הסתם מופיעים בתדירות יותר גבוהה מנושאים אחרים), הרי ברור שאם מישהו מהרשתות, או מנהלי הפורום, היה חושב שעדכונים כאלו יפריעו לחברי הפורום, ולא יעזרו להם, לא היינו מעלים את העדכונים האלו.

קשה לנו, ואני בטוח שאתה מבין, להסתמך רק על דעה אחת או שתיים ועל סמך זה להפסיק את העדכונים האלו, שכן ייתכן ועל שתי הדעות האלו יש עשר הפוכות...אין לי פתרון לנושא, אני מאמין שגשביל זה יש מנהלי פורום :-)...אנחנו בטח לא ננהל בפורום K תוכן שמפריע לחברים בפורום, זו לא הכוונה שלנו.

אורן

צוות סקינדו

אלדד
23/11/2009, 21:13
'פורום קידום אתרים בע"מ' שואף להיות מרכז עברי/ישראלי מוביל בתחום שיוכל בין השאר לתת מענה מוסמך ונאמן למקור.

'פורום קידום אתרים בע"מ' שם לו למטרה לעודד ולסייע להתפתחות הישראלית בתחום השיווק באינטרנט בכלל ותוכניות השותפים בפרט.
לכן אנו רואים בשיתוף הפעולה עם גורמים (מסחריים ולא מסחריים) מובילים בתחום את טובת משתמשי הפורום.

nirgre, מנהלי הפורום לוקחים את הערתך בתשומת לב, ונפעל לבחינת הנושא ולהכנסת שינויים במידת הצורך.
אשמח להבין מה בדיוק מפריע לך ואיך אתה חושב שנכון שרשתות השותפים יביאו את המידע (שללא ספק רלוונטי למשתמשי פורום "תוכניות שותפים").

אשמח לשמוע משתמשי פורום נוספים שחושבים שהודעות אלה מפריעות, מה מפריע לכם? ומה אתם חושבים שכדאי לשנות?

Tomim
23/11/2009, 23:44
אם הבנתי נכון הבעיה העיקרית זה ההופעה של התרדים שלהם בדף הבית וב:http://www.seoforums.co.il/last_threads.asp

אולי אפשר לתכנת את זה כך שהעדכונים האלו לא יופיעו שם.