PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו שמע על clickon?

vip4fun
09/08/2009, 18:08
אפשר מידע?

TopGun(Alka)
09/08/2009, 18:15
אפשר מידע?

אני מכיר אותם מהאימיילים שהם מפציצים מהאתרים !

בכללי, חוץ מרשימת המקימים שטוענים שכולם היו בכירים פה ושם,

לא הצלחתי להבין למה לי לעבוד איתם.

כמו כן שאלתי אותם שאלה, שבוע איש לא ענה לי !

תחשוב לבד ותענה "האם היית רוצה לעבוד אם לא עונים לך

לאימיילים" ?

vip4fun
09/08/2009, 18:16
תודה רבה עוזר מאוד.
אני בדר"כ לא סומך על רשתות שאין להם תמיכה.
וכמובן שאם לפתע אני נתקל בלינקים שלהם ולא שמעתי עליהם עד היום
כנראה שאולי באמת אין מה לחפש.

Shavit Gefen
09/08/2009, 22:36
שלום רב,

שמי שביט גפן לשעבר מנכ"ל אולסייל ויניר מערכות, ביחד עם אבי מזור מייסד קבוצת כלנית ואורי נדלר מנכ"ל וואלהשופס לשעבר הקמנו רשת שותפים חדשה בישראל בשם CLICKON

השקנו את הרשת לפני מספר ימים. אנו עושים את כל המאמצים לגייס אתכם השותפים, ומזמינים כל שותף פעיל להצטרף אלינו.

כאנשים בעלי נסיון והבנה מהו לקוח והיכרות מעמיקה עם השוק הישראלי אנו נעשה את המאמצים להביא עבורכם את התוכניות הטובות ביותר ולתת לכל אחד מכם את השירות לו הוא מצפה

אני מזמין כל אחד ואחד מכם להרשם לרשת באתרנו www.clickon.co.il (http://www.clickon.co.il) ולהינות מהטבה הייחודית לתקופת ההשקה.

אנו זמינים לכל שאלה בטלפון 074-7022660

אשמח לשמוע את תגובותיכם באופן אישי במייל shavit@clickon.co.il (shavit@clickon.co.il) או avi@clickon.co.il (avi@clickon.co.il)

vip4fun
09/08/2009, 22:38
שלום שביט,
תוכלו להציג אתרים שכבר נרשמו למערכת?

Shavit Gefen
09/08/2009, 22:47
שוב שלום,

במהלך שלושת הימים האחרונים נרשמו קרוב ל 200 שותפים.

חלקם אתרים גדולים יותר וחלקם קטנים וממוקדים, כמו כן על הפרק נמצאים מספר שיתופי פעולה עם רשתות פרסום גדולות.

ברצוני להדגיש כי השקנו את הרשת לפני פחות משבוע.

אשמח באם תצטרף גם אתה.

אלדד
09/08/2009, 23:31
שביט שלום וברוך הבא לפורום קידום אתרים.

אשמח אם תעיר את עיניי (ועיניי חברי הפורום),
מה הם היתרונות של clickon?
במבט מהיר ברשימת המפרסמים אני רואה שכמעט כולם (אם לא כולם) מפרסמים גם ב-wesell,
האם יש יתרון לכם על פני המתחרים?

הייתי שמח גם לראות תגובה לטענתו של אלברט (TopGun Alka) לחוסר תגובה ליצירת הקשר שלו.

אשמח לראותך ממשיך ופוקד את הפורום, תורם מהידע שלך ונעזר במידת הצורך.
בהצלחה בדרך החדשה.

vip4fun
09/08/2009, 23:53
במהלך שלושת הימים האחרונים נרשמו קרוב ל 200 שותפים.

בעקרון,
אני לא בטוח במידע הזה אבל לרשת wesell יש כ-800 שותפים.
או מעל ל800 שותפים. המספר שאתה מציין הוא קצת סקפטי לתוכנית שקיימת
בזמן כזה מועט.

אל תיפגע או תחשוב שאני תוקף אותך אני רק מתענייןsmileys/smiley1.gif קיבלתי את המייל שלך
אשיב לך בנושא מחר.

Shavit Gefen
10/08/2009, 00:28
שוב שלום,

ראשית אני מתכוון לפקוד את הפורום ולהיות קשוב לכל בקשה או בעיה, לגבי טענתו של אלברט (TOP GUN) לחוסר תגובה, שלחתי לו מייל באופן אישי עם מספר הטלפון הנייד שלי, אשמח לשוחח איתו ולצרפו לרשימת השותפים.

נכון שכרגע מרבית המפרסמים (נכון לרגע זה ברשותנו 3 קמפיינים יחודיים) מפרסמים גם ב WE SELL אך אני בטוח שבעתיד הלא רחוק נציע תוכניות חדשות יחודיות ומפתיעות (כדאי להרשם על מנת להתעדכן).

וכתשובה ל vip4fun אלו הנתונים, הרבה שותפים מחפשים תוכניות אמינות בעקבות הפסקת הפעילות של שותפים.נט, נוצר מצב בו WE SELL הוא הגורם היחידי בשוק, כמה תחומים אתה מכיר בהם ישנו שחקן אחד?

חשוב לי להדגיש כי עבדתי בעבר כמפרסם עם WE SELL והייתי מרוצה מאוד, אך גם כמפרסם ובטח כשותף יש צורך באלטרנטיבות

TopGun(Alka)
10/08/2009, 00:58
שוב שלום,

ראשית אני מתכוון לפקוד את הפורום ולהיות קשוב לכל בקשה

או בעיה, לגבי טענתו של אלברט (TOP GUN) לחוסר תגובה, שלחתי

לו מייל באופן אישי עם מספר הטלפון הנייד שלי, אשמח לשוחח

איתו ולצרפו לרשימת השותפים.

נכון שכרגע מרבית המפרסמים (נכון לרגע זה ברשותנו 3

קמפיינים יחודיים) מפרסמים גם ב WE SELL אך אני בטוח שבעתיד

הלא רחוק נציע תוכניות חדשות יחודיות ומפתיעות (כדאי להרשם

על מנת להתעדכן).

וכתשובה ל vip4fun אלו הנתונים, הרבה שותפים מחפשים

תוכניות אמינות בעקבות הפסקת הפעילות של שותפים.נט, נוצר

מצב בו WE SELL הוא הגורם היחידי בשוק, כמה תחומים אתה מכיר

בהם ישנו שחקן אחד?

חשוב לי להדגיש כי עבדתי בעבר כמפרסם עם WE SELL והייתי

מרוצה מאוד, אך גם כמפרסם ובטח כשותף יש צורך

באלטרנטיבות

חוץ מבקשות ממכם להרשם (כמה אנשים שלחו אותו אימייל

מאימיילים שונים) לא קיבלתי תשובה לשאלתי.

אני די בטוח שקשה לך להבין במי מדובר אז שלחת לי אימייל

מכאן http://www.haham.info/contact.php

sshy
10/08/2009, 06:01
לפי התרשמות כללית אתם עוד לא אלטרנטיבה לוויסל, גם מבחינת מפרסמים(מעט מאוד ואת כולם כבר יש בוויסל, שגם להם יש מעט מאוד מפרסמים) וגם מבחינת תשלום(כמו וויסל, שוטף 30, שזה בעצם 90 ימים עד שמגיע התשלום.עלוב מאוד)

idoitbigtime
10/08/2009, 09:06
חברים
תוך שנתיים אני בטוח כי יהיו לנו פה לפחות 10 רשתות שותפים ועוד הרבה מאד תכניות עצמאיות
נרשמתי לתכנית לראות ( אין מה לעשות לא יכול להתאפק ) .
מאד מזכיר את שותפים,נט וסך הכל נחמד
מקווה כי בהחלט יגיעו מפרסמים איכותיים וקמפיינים מעניינים
בהצלחה
עידוsmileys/smiley32.gif

zivshainer
10/08/2009, 12:31
שלום לכולם,

שמי זיו שיינר, Affiliate Manager ברשת השותפים ClickOn.

ברצוני להביע את שביעות רצוני מהדיון המעניין שמתנהל כאן בנוגע לרשתות שותפים בכלל ו-ClickOn בפרט.

כבר כעת, בטרם עבר שבוע מאז השקת הרשת, כבר קיימים ב-ClickOn כ- 30 קמפיינים ו-200 שותפים. מספרים אלה יגדלו בקרוב, כאשר מספר הקמפיינים הייחודיים ברשת צפויים לגדול משמעותית.

כמו כן, לשותפים אשר יקדימו ויצטרפו ל- ClickOn מוצעות עמלות מוגדלות ב-15% לזמן מוגבל, כדאי למהר ולהצטרף.

אציין, כי עד היום עניתי באופן אישי לכל שותף אשר פנה ל- ClickOn וכך גם יהיה בהמשך. הקשר עם השותפים חשוב לי ועל כן אני מזמין כל שותף פוטנציאלי, או שותף קיים, לפנות אליי באופן אישי לטלפון- 074-7022660, לנייד- 050-5826692 או למייל- ziv@clickon.co.il (ziv@clickon.co.il). כל פנייה תיענה במהירות ויעילות.

אלברט (TopGun), צר לי אם שאלתך לא נענתה ואני מזמין אותך לפנות אליי באופן אישי.

כמו כן, אני בטוח שתשמחו לדעת, כי התשלום לשותפים ב- ClickOn מתבצע החל מסכום מינימלי של -200 ש"ח בלבד, נמוך משמעותית מהנהוג בתחום.

אשמח לענות על שאלות נוספות בהמשך.

wizzede2
10/08/2009, 13:21
קודם כל אני רוצה לאחל המון בהצלחה לclickon - כבר הרבה זמן שיש צורך ברשת שותפים חזקה בנוסף לwesell כדי ליצור תחרות איכותית ואמיתית.

אני התחלתי לעבוד עם clickon כמפרסם מיום ההשקה שלהם בשבוע שעבר (משכנתא-משכנתאות, של 3Dots), והעלתי אליהם תוכנית ייחודית שלא קיימת מ-wesell. הסיבה לכך היא של-wesell לקח יותר מ3 שבועות ליצור איתי קשר, ואילו clickon, שהם רשת שותפים חדשה, הגיבה בזריזות וביעילות.

הרושם שלי כרגע הוא מאוד חיובי! אני מקבל טיפול מהיר לכל שאלה או בעייה שיש לי, התוכנית שלי מצליחה מאוד, ואני אף מתכוון להעלות לשם בקרוב 2 תוכניות ייחודיות נוספות.

ממליץ לכולם להתנסות!