PDA

צפה בגרסא המלאה : אני חושב לקחת קורס קידום

dylanclapton
09/03/2006, 01:39
האם האתר הזה מעביר קורסי קידום ?

או אולי מישהו יודע על מקור אחר ?

רותם
09/03/2006, 01:48
האתר שלנו מכיל מאמרים בנושא קידום ללימוד עצמי,
בשילוב עם הפורום ושאילת שאלות ספיציפית לאתר שלך, תוכל ללמוד את עקרונות הקידום ולנסות לקדם בעצמך.

במידה ואתה שומע על קורסי קידום, קח לתשומת ליבך שמספר שעות בודדות אינו מספיק ללמידת קידום אלא יותר לסקירה מהירה על הנושא.

theman22
11/03/2006, 19:14
dylanclapton יקירי להלן תשובתי...

לגבי כמה שעות צריך ללמוד כדי לדעת? לדעתי רק כדי להבין מי נגד מי צריך 100 שעות הדרכה. וזה רק להבין מה קורה ברמה בסיסית.

מה צריך לדעת , מה צריך לשאול? כדי לדעת לקדם אתר השאלה הראשונה. .. צריכה להיות .. איזה סוגי אתרים? השאלה השניה צריכה להיות .. אתרים בארץ או בחו"ל? וזה חלק קטן מעשרות שאלות חשובות שמקדם אתרים מקצועי שואל .. ויש לפחות עוד כמה מאות שאלות חשובות ..שמקדם אתרים כבר למד את התשובות , ונתן לזה ביטוי בשיטת הקידום שעשה לאתר מסויים.

האם אפשר בכלל ללמוד את התחום לבד? לדעתי אי אפשר ללמד קידום אתרים כי הנושא רחב מידי ומצריך שילוב של המון יכולות , אפשר להיכנס לזה באם יש נסיון רב בבניית אתרים או נסיון רב בתכנות מבוסס אינטרנט.הייתי אומר שצריך רקע של לפחות שנתיים ביצירת אתרים באינטרנט לפני שהולכים בכלל לקורס , אפשר בהחלט לראות כי למידה של קידום אתרים ברמה טובה שכולה מבחינת המאמץ כמו ללמוד לתואר שני , לאחר שיש את הבסיס - התואר הראשון.

סדרי גודל של עלות ללימוד קידום אתרים ובואו נגיד כי ניתן ליצור קורס כזה , מהי העלות ? כמה קורס כזה אמור לעלות? הייתי אומר שזה צריך להיות קורס של חצי שנה לפחות , עם אנשים שבאים עם רקע של שנתיים אינטרנט. לאנשים חדשים לתחום הייתי אומר שזה מצריך קורס של שנה לפחות , בעלות של בערך 5k - 7k זה תהיה העלות של להכשיר מישהו חדש שיוכל באמת לקחת פרוייקט ולקדם אותו.

אני יודע על מספר קורסים שמתקיימים בארץ , אך לצערי הם רק נותנים מבוא.. ועם מבוא אי אפשר ללכת למכולת..

אז מה עושים אם אין קורס כזה עדיין בארץ? מה בנתיים אפשר לעשות? הטיפ הוא פשוט למישהו שרוצה ללמוד איך לקדם אתר. פשוט לבנות הרבה אתרים רגילים ללקוחות אמיתיים , לבקש עזרה או לתת לחברת קידום אתרים לעשות את הקידום , ולאט לאט ללמוד מה עושים ...

רותם
11/03/2006, 19:32
אביב, קראתי את מה שכתבת וזה נשמע מפחיד מידיי.

במידה והנושא איננו נושא תחרותי במיוחד, עם קצת השקעת זמן בקריאת מאמרים על אופטימיזציה, ניתן לקדם את האתר בהצלחה מרובה.
חלק מהמאמרים והפורום באתר זה ניבנו, בין היתר, עם כוונה לעזור לאנשים המעוניינים בידע בסיסי, על מנת לעזור להם בתרחיש זה.

כמובן שתחום קידום האתרים הרחב יותר דורש יותר התמחות וניסיון.

טל
11/03/2006, 19:39
אני אגיד לך את זה בצורה קלילה יותר משל אביב:
רק פריארים או עצלנים לוקחים קורס לקידום אתרים כיום.
אני חושב ש "קידום אתרים בע"מ" ועוד אתרים רבים באנגלית מענקים לך המון מדריכים עם המון מידע על כל נושא הקידום וחבל להשקיע כסף על קורסים בזמן שאפשר להשקיע זמן על לימודים באינטרנט.

קידום אתרים זה כמעט כמו כל נושא באינטרנט - אם לא תתנסה ואם לא תכשל לא תצליח להתקדם ולהתקל בבעיות שאנשים עם ניסיון נתקלו, נכשלו ולמדו!

בהצלחה,
טל.

theman22
11/03/2006, 21:36
אין מה להיבהל , הבעיה שבארץ הרבה אנשים לא מבינים את המילה "מקצועי" ,
ויש הבדל בין משהו שרוצה לקדם את האתר שלו בתור תחביב , שבאמת מידע
באינטרנט יכול לעזור לו בעניין , או למישהו שרוצה להיות מקצועי - להחשב
כ"בעל מקצוע" , לדעת מה לעשות ... וגם לצבור נסיון במה לא לעשות..

ומי שלא שרף דומיין מימיו מה שנקרא "תחת אש" , ועשה את כל הדברים על "יבש"
צריך לקבל פרופרציה על באמת המאמץ הנדרש ללמוד את הנושא בצורה מקצועית.

התשובה שלי התייחסה לסוג השני , אם רוצים לרכוש מקצוע חדש דרך למידה ,קורס או לימוד עצמי אז הדבר עולה כסף זה הכל.

גם אם רק משקיעים שעות עבודה בקידום אתר לפני המדריכים באינטרנט, עדיין הזמן למידה שווה כסף.

אין ניסים ואי אפשר ללמוד את זה ב"יבש" מה לעשות..smileys/smiley2.gif

ישי
12/03/2006, 00:56
לא הכל שחור ולבן, ובין מקדם אתרים מקצועי לבין ההידיוט שלא מבין ולו חצי דבר בתחום יש הרבה מאוד גוונים של אפור.

קורס של שבוע לא יכול להפוך מישהו למקצוען, אבל הוא בהחלט יכול לעזור מאוד למי שעושה את צעדיו הראשונים בתחום. במקרה הכי גרוע הקורס יספק לו יותר כלים כאשר הוא ירצה לבחור חברת SEO.

אז כן, נכון, את המידע הבסיסי שלומדים בקורס אפשר גם לקבל בכל אתר רציני שמוקדש לתחום, אבל כנראה שיש מספיק אנשים שמוכנים לשלם לא מעט בשביל שיאכילו אותם עם כפית. זכותם.

dylanclapton
12/03/2006, 01:50
תודה לכם לכל אלה שכתבו לגבי שאלתי המקורית על קורס לקידום

קובי